26 Październik 2020, 07:06:38

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Opony do Kawy Z 750

Zaczęty przez Bzyku, 5 Grudzień 2010, 00:27:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bzyku

Planuję zakup nowych opon do mojej Kawki Z 750. Wdzięczny będę za podpowiedź jakiej firmy i jaki model najlepiej wybrać. Może jeszcze wspomnę że raczej deszczu unikam i ważniejsza jest dla mnie przyczepność na suchej nawierzchni :)
Patrz w lusterka, drugiej szansy nie dostaniesz :)

Naitsabes

5 Grudzień 2010, 17:35:47 #1 Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2010, 17:37:28 by Naitsabes
Ja też planuje zakup i po rozeznaniu skuszę się na DUNLOPy. Czy sportmaxy czy qualifiery to jeszcze zobaczę.

MiszCZu

5 Grudzień 2010, 19:42:26 #2 Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2010, 19:45:24 by MiszCZu
Ja biorę Sportmax'y Roadsmarty do mojego wariata  ;D ;D Wygrały test na najlepsza sportowo-turystyczna gumę razem z michałami power road 2ct  ;D ;D Obie opony podobno są zacne, dunlopy wychodzą troszkę taniej ;) ;)

Arek

Popatrzcie na testy opon np. miesięcznika motocykl, oczywiście zachowując rezerwę rozsądku przy czytaniu tego typu testów ;) ;)
NP. ostatnio wykryli panowie że gumy do testu gazet dają produkowane we Francji, a w sklepach są koreańskie czy coś, także czasem testy nie są wiarygodne.

Btw to Dunlopy bardzo dobre gumy ;) ;) Jak nie zależy CI na super żywotności to Pirelli też dobrze trzymają.

Bzyku

Thx wszystkim, już wiem mniej więcej czego szukać ;)
Patrz w lusterka, drugiej szansy nie dostaniesz :)

pająk

no tak. Tylko w tym artykule znakomicie wypadły Metzelery. Czyżby takie Pirelli nie miało kasy na sponsoring? A może jednak obiektywny test?...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Arek

Cytat: pająk w  8 Grudzień 2010, 21:44:09
no tak. Tylko w tym artykule znakomicie wypadły Metzelery. Czyżby takie Pirelli nie miało kasy na sponsoring? A może jednak obiektywny test?...

Dlatego trzeba mięć do takich testów dystans bo wiele słyszalem właśnie o takich machłojach......Jak chodzi o sportowe gumy to najlepiej patrzeć na czym jeźdzą zawodnicy, ale klas markowych/pucharów/motocykli produkcyjnych, bo jak wiadomo w wyścigach też często jest tylko iluś dostawców.