2011/05/08 - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach

Zaczęty przez pawel, 19 Listopad 2010, 12:11:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Słoniu

Imprezka na 6, organizacja na 6 , pogoda na 6 - wszysto SUPER.
Tylko ta parada - czemu tak pomalutku ? żeby chć te 15 km/godz. Silniki i sprzęgła dostały w kość.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.
SŁONIU
660346122

motogirl27

Rozpoczęcie udane mimo iż krótko  byliśmy to dzieciak przynajmniej "poszalał" trochę swoim jeździkiem

Boro

Coś wspaniałego!! ;) impreza na prawde genialna :) wielki szacun dla organizatorów;]  Najwieksze wrażenie zrobiła na mnie ilość motocykli jakie się zebrały. Oby więcej takich eventów ;)
Peace, Love'n Rock - for ever, for everyone
Burn rubber, not your soul.

Kuba`125

Impreza fenomenalna super ludzie ,super atmosfera i generalnie wszystko było na najwyższym poziomie(włącznie z pokazem patryka Duszy-szacunek).Dziękuje wszystkim za wszystko i oby to była nie ostatnia taka impreza ;D.
Ps:Jak z kartami motorowymi? ,mam nadzieję,że forumowa koleżanka Klaudyna-motoryna zaliczyła bez problemu :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

matti01ck

Również podpisuję się pod moimi poprzednikami :)
Impreza fenomenalna ilość maszyn i zwiedzających była niesamowita co bardzo ucieszyło pewnie wszystkich. Oby więcej takich imprez bo widać że uczestnicy jak i goście byli zadowoleni.
Dzięki wszystkim za wspólną pracę przy organizacji oraz polecam się przy następnych imprezach..
zawsze to dwa koła więcej :)
Matti - 663 93 63 63

Jager

a mnie dane było dziś obserować otwarcie z poziomu puszki :( - ale wrażenie jak najbardziej super! Dobrze, że po robocie Balcer mnie wyciągnął na śmiganie bo morale mi siadło gdy widziałem jak sie wszyscy bawią a ja do tyrki :(

PS Słoniu dzieki za pamięć i pozdrowienia - podali mi po radyjku!
Podpis nieprawidłowy. Wprowadź nowy podpis.

robert73

No to pogoda dopisala i frekwencja chyba tez, doliczylem sie 200 moto w tym wiekszosc to same krazowniki. Gratki.

azrael88

Udana impreza, maszyn chyba było mniej niż w zeszłym roku ale za to znacznie więcej ludzi przyszło je oglądać.
Organizacyjnie również było lepiej niż poprzednio, ekipa się dociera i zdobywa doświadczenie :)
Pogoda chyba była na zamówienie, coś pięknego.

Jutro wieczorem wrzucę kilka zdjęć i filmiki.

jacu

GG 4875121

Motorynka

to nie mial byc ZLOT tylko rozpoczecie sezonu i motokarta, uczestnikow wielu, pogoda piekna, mase usmiechow wiec czego wiecej do udanej imprezy :) bylo na 5+

Cezary

Bardzo mnie to cieszy ze wszyscy sa zadowoleni :)
Było głosno muzykalnie i bespiecznie do ostatniego motocyklisty.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Balcer

Dla mnie rewelka!! Tylko troszkę za wolno w paradzie , ale dało się przeżyć . Dzięki Jager vel Lajer za mały wypadzik za miasto z Irraazzeem
Pozdrawiam Wszystkich!!

jaszczur

Opinia z motowloszczowa.pl - opinie te pozytywny i negatywne pozwalają na dopracowanie szczegółów na następnych imprezach:
CytujMożna powiedzieć, że impreza całkiem udana pomijając fakt, że parada była w żółwim tempie i niektórych ręka zaczęła boleć od operowania klamką sprzęgła :) Według mnie było za mało atrakcji i dlatego dużo motocyklistów zawinęło się zaraz po paradzie. Najważniejsze, że pogoda dopisała i nie było za gorąco ;-)

Pisałem z chłopakami z motowloszczowy w sprawie atrakcji. Brakowało im zaraz po paradzie konkursów dla motocyklistów. Na zakończeniu w 2009 było ich znacznie więcej.

kali

Na wspaniałą ekipę CK Riders, na tylu gości 2oo, na taką pogodę  ;D to TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ!!!!
kali