2011/05/08 - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach

Zaczęty przez pawel, 19 Listopad 2010, 12:11:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

dugi

Jakos nie bylo okazji, udzielac sie na forum, ale kiedys trzeba zaczac.
W zeszlym roku bylo OK. Impreza dwudniowa, wiele osob przyjechalo z namiotem, oczywiscie zeby zostac na noc, ale nie bardzo bylo gdzie sie rozlozyc. Z 10 lat temu Djabel, czy jak mu tam bylo zorganizowal zlocik w Kaniowie, pamietam, bylo super, moze cos takiego bedzie zorganizowane.

Duszmen

Uspokójcie kolana, do poniedziałku będą podane szczegóły co do rozpoczęcia sezonu.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

azrael88

Choliwka :o

To już niebawem a ja bez moto... no coś trzeba będzie znaleźć.

Słoniu

No, teraz wszystko jasne - co do parady. A co potem? z tak pięknie rozpoczętym dniem.

P.S.
Azrael, coś Ty człeku narobił najlepszego? sztakiego sprzęta się pozbyć.
SŁONIU
660346122

Duszmen

Uspokójcie kolana, po wszystkim impreza w Rumcajsie-Galeonie. Szczegóły podam pod koniec tygodnia.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Artur RR

11 Kwiecień 2011, 22:29:30 #52 Ostatnia edycja: 11 Kwiecień 2011, 22:59:45 by ArturSV650S
Super wiadomość na początek tygodnia ;)
Peace Sells... But Who's Buying?

jaszczur

Wczoraj dostałem nowe informację w sprawie rozpoczęcia sezonu.
Zmienił się dzień na niedzielę 8 maja 2011 oraz miejsce rozpoczęcia - lepszy dojazd i więcej miejsca :)
W najbliższych dniach mam dostać więcej szczegółów.

http://www.motocykle.kielce.com.pl/nasze-imprezy-informacje-ogolne.html

azrael88

Suuupeeeer!

W sobotę jestem w pracy i mocno się zmarszczyłem widząc termin, niedzielę mam wolną więc bankowo mnie nie zabraknie.

Teraz tylko zaklinać pogodę.

jaszczur

Dziś mam dostać pełne informacje w sprawie rozpoczęcia sezonu oraz wersję elektroniczna plakatu wykonanego przez pwmiki.

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

jaszczur

Zwracam się do Was z prośbą o nagłośnienie akcji poprzez dodatnie plakatu jako zdjęcie i podpisu do niego na Waszych kontach na Facebooku oraz na Naszej Klasie.

Link do pobrania plakatu:
http://www.motocykle.kielce.com.pl/images/stories/ckriders_pliki/nasze_imprezy/2011-05-08/plakat/ck_riders_plakata3_internet.jpg

Tekst do podpisu:
Więcej informacji na stronie www.motocykle.kielce.com.pl
W programie występy kieleckich zespołów muzycznych, bezpłatny egzamin na kartę motorowerową, konkursy, pokazy.

Proszę o nie wrzucanie w/w informacji na inne fora, portale i strony o tematyce motocyklowej. Bez uzgodnienia ze mną lub Duszmen.

Cezary

Jaszczur przydaloby sie pare plakacikow to po swojej okolicy porozwieszałbym
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..