2011/05/08 - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach

Zaczęty przez pawel, 19 Listopad 2010, 12:11:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Termin Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego 2011 w Kielcach ulegnie zmianie. Rozpoczęcie planowane jest na jedną z majowych sobót.
Dokładną datę rozpoczęcia  zamieścimy w drugiej połowie kwietnia 2011.

jaszczur

Jak można przeczytać na stronie http://www.targikielce.pl/index.html?k=msqexpo&s=index Targi Kielce S.A. nie będą organizować zaplanowanych targów MSQ-EXPO.

azrael88

Wczoraj byłem na Targach na konferencji o rozwoju Polski Wschodniej, plac na którym w zeszłym roku robiliśmy otwarcie sezonu jest cały rozkopany i wjechała tam masa ciężkiego sprzętu.

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

jaszczur

Cytat: Rafał w 26 Marzec 2011, 15:46:58
Jak nie na Targach to ciekawe gdzie...

Na pewno w Kielcach ;). Za kilka lub kilkanaście dni pewnie dostanę informację i opublikuję na stronie głównej.

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Rafał

Na Targach było super. Pamiętam, że na wieczór gdy wszystkie dźwięki ucichły tak jak po np. kuciu/wierceniu słyszy się pisk w uszach, tak ja słyszałem dźwięki wydawane przez silniki motocykli :). Piękny odgłos :>
                                                                                       John Milton

damzaw

Ponad 3000 wyświetleń to robi wrażenie, tylu nas jest?????

Słoniu

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzię, co to będzie ?????
SŁONIU
660346122

Kuba`125

Ja słyszałem coś o 16 kwietnia :o,ale nie szczegółów nie znam
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Artur RR

Miało byc na poczatku maja a teraz 16 kwiecien? Rok temu to bylo kolo mnie hehe. Nie da rady na torze w miedzianej gorze?
Peace Sells... But Who's Buying?

Rafał

Cytat: Jaszczur w 26 Marzec 2011, 08:48:35
Jak można przeczytać na stronie http://www.targikielce.pl/index.html?k=msqexpo&s=index Targi Kielce S.A. nie będą organizować zaplanowanych targów MSQ-EXPO.

Na tej stronie można wyczytać, że podadzą datę zlotu

"O nowej dacie targów poinformujemy Państwa niezwłocznie.

Organizatorzy "

Też się doczekać nie mogę  >:(
Póki co Częstochowa czeka :)
                                                                                       John Milton

jaszczur

Cytat: Rafał w  1 Kwiecień 2011, 00:54:25
"O nowej dacie targów poinformujemy Państwa niezwłocznie.
Organizatorzy "
Też się doczekać nie mogę  >:(

Targi Kielce ustalają plan imprez na rok. Raczej nie liczył bym na to że targi motocyklowe odbędą się w tym roku.

Rafał

John Milton

denwer

Z tego co wiem Targi nie organizują w tym roku wystawy Moto (a szkoda)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/