2011/05/08 - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach

Zaczęty przez pawel, 19 Listopad 2010, 12:11:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Zapraszamy wszystkich w dniu 30 kwietnia 2011 na Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011 w Kielcach. W tym okresie w Kielcach ma odbyć się druga edycja targów motocyklowych MSQ-EXPO.
Im bliżej w/w terminu będziemy informować o atrakcjach.

Termin Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego 2011 w Kielcach ulegnie zmianie. Rozpoczęcie planowane jest na jedną z majowych sobót.
Dokładną datę rozpoczęcia  zamieścimy w drugiej połowie kwietnia 2011.

Arek

Tak ostatnio własnie oglądałem ten kalendarz targów, i się z Robertem zastanawialiśmy czy tym razem też KFM będzie pomagać, i widzę że ponownie tak ;)

Kuba`125

Ja się pisze bez dwóch zdań :D, tym roku byłem na targach jeszcze jako 'cywil' i super. Szkoda ,że mało motorków było prezentowanych na chali.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Duszmen

Nie przejmujcie się ilością wystawców, w zeszłym roku impreza była jeszcze w powijakach. Jestem przekonany, że będzie się rozwijać razem z CKR i KFM :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

motogirl27

Rozwijać się heh miejmy nadzieje ale z tego co wiem po telefonie z Targów Kielce to niewielu zeszłorocznych wystawców jest chętnych zwłaszcza tych z branży odzieży motocyklowej i akcesoriów i raczej nie ma co liczyć ze nowych przybędzie zwłaszcza za tą cenę stoiska. Ale nie ma tego złego może znowu będzie koncert dla VIPÓW z KFM poprzedni był niezły.

maxim

MarcinKielce

Cytat: maxim w  5 Grudzień 2010, 17:52:47
mam nadzieje że będzie lepiej niż ostatnio :P

Nie było źle, nie gadaj. Impreza zajefajna jak na pierwszy raz w Kielcach. Parada super, tarki jeśli chodzi o stoiska trochę gorzej ze względu na cenę itd itp. Mam tylko nadzieje że uda mi się pomóc przy organizacji następnej w 2011 i zrobię to z dumą.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

tomekmajesty

moze w kwietniu, czyli przed sezonem, bedzie wiecej wystawcow :)
w koncu chca cos sprzedac ;)
go your own way

jaszczur

Podobno wystawcy marudzą, że termin im nie odpowiada długi weekend i nie będą mieli pracowników. Oni długi weekend to według mnie maja całą zimę ;).
Fajnie jak uda się połączyć rozpoczęcie sezonu z targami. Plan awaryjny też jest :). Wiec rozpoczęcie sezonu się i tak odbędzie. Ważne żeby pogoda była ładna :)

Kuba`125

Pogoda najważniejsza bo od niej zależy liczba motocyklistów,bo bez firm się obejdzie,ale bez nas nie :D
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Arek

To jest włąśnie tak że jak pogoda nie dopisze to powinny targi tzn. wystawa ludzi przyciągnąć, powinno się to znakomicie uzupełniać niestety w poprzednim roku wystawców było dość mało, miejmy nadzieję że się poprawi.

Kuba`125

Było by bardzo dobrze,ale czytając pierwsze newsy dotyczące wystawców to nie zapowiada się to najlepiej...
Dziewięć pięć czteRRy ;D

kali

kali

jaszczur

Cytat: Kuba`125 w  7 Grudzień 2010, 21:10:37
Było by bardzo dobrze,ale czytając pierwsze newsy dotyczące wystawców to nie zapowiada się to najlepiej...

Wystawcy marudzą bo chcą pewnie zbić z cen za stoiska. Jak Kali ładnie ujął "Wiara czyni cuda...".
Pewnie tak było na każdych targach, które startowały. Początki targów rolniczych też były słabe a teraz jak ktoś był to wie jak to wygląda. Przestrzeń dla wystawców jest limitowana.

MarcinKielce

A gdyby połączyć to z giełdą ??  Czy istnieje taka możliwość ?? Giełda mogłaby przyciągnąć różnych ludzi.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---