26 Październik 2020, 08:03:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Rozmiarówka SIDI

Zaczęty przez pająk, 12 Listopad 2010, 23:13:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

pająk

Witam. Mam zamiar kupić buty SIDI w necie. Kłopot w tym, że różne sklepy podają różne rozmiarówki. Jeśli ktoś jeździ w SIDI to proszę o opisanie swoich doświadczeń. Czy kupić większe od zwykłych czy mniejsze. A może akurat rozmiar pokrywał się ze zwykłym obuwiem. Pozdrawiam...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Naitsabes

13 Listopad 2010, 02:04:34 #1 Ostatnia edycja: 14 Listopad 2010, 20:09:50 by Naitsabes
Bez przemierzania odradzam. Przemierz gdzieś w sklepie i dopiero kup. Rozmiarówki odbiegają od tych w butach sportowych. Co więcej zależy też od firmy. Mierzyłem SIDI to pasowały mi 43, a skończyło się na zakupie SUOMY Extreme nr 45. Zależy też na jaki model się zapatrujesz - zwykle skórzane czy może jakieś z systemem SPS czy innego rodzaju wzmocnieniem. Te niewyczynowe (bez wzmocnień), się rozbijają więc śmiało możesz kupić na styk lub delikatnie za małe.

pablo

U Rafała na Okrzei są jakieś Sidi - więc zawsze można spróbować, a jeśli zamierzasz kupić w sklepie internetowym to bierz przynajmniej o numer, pół numeru większe. A poza tym to polecam tę markę - dobra inwestycja na kilka sezonów.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

pająk

fajnie, dzięki. Zajrzę do Rafała...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Arek

U Klesyka na WArszawskiej też są SIdi, może nie najwyższe modele, ale dobre sportowe dasz radę przymierzyć ;)