24 Październik 2020, 07:02:43

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/12/06 - Mikołajki Dom Dziecka pod opieką KFM

Zaczęty przez Szczurkov, 10 Listopad 2010, 12:34:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

10 Listopad 2010, 12:34:51 Ostatnia edycja: 10 Listopad 2010, 12:36:42 by pszczurkov
Odświeżam temat bo już niedługo kolejne Mikołajki i tu pytanie: robimy coś w tym roku? Zeszło roczna akcja zakończyła się sukcesem i wieloma uśmiechami na buziach dzieciaków z DD. Przyznam szczerze iż wielu z Nas dawanie również sprawiło ogromną radość. Proponuję i tym roku odwiedzić jakiś dom dziecka.

Proponuję również skasować datę wątku i przykleić go na stałe, co by co roku nie robić zamieszania ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Kuba`125

No jeżeli byłaby pogoda to chętnie bo w kiepską się trochę boję(chodzi o moje umiejętności 1 sezon na moto) i w kiepską pogodę to bym się troszkę bał,ale jeżeli byłaby pogoda to bardzo chętnie. Więc jak coś obmyślicie to proszę o wskazówki bo chętnie bym się do tego przyłączył.Widziałem fotki z zeszłorocznej akcji i widać było,że sprawiliście wiele radości tym dzieciakom.W sumie jestem niewiele starszy lub w tym samym wieku i również chciałbym się do tego przyłączyć.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Słoniu

Ja jestem za.Czekam na propozycję.Takie akcje są potrzebne.
SŁONIU
660346122

pawel

19 Listopad 2010, 11:47:25 #3 Ostatnia edycja: 19 Listopad 2010, 15:48:48 by Jaszczur
Wczoraj odbyło się zebranie Stowarzyszenie i ustalono w sprawie Mikołajek i Domów Dziecka.

Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą 5-6 grudnia 2010 odwiedzamy na motocyklach w strojach mikołaja Dom Dziecka na ul. Toporowskiego.
Proszę śledzić wątek od 4 grudnia 2010 wtedy podamy godzinę jak tylko pogoda pozwoli nam pojechać.
Dzieci o naszym przyjeździe nie będą informowane do ostatniej chwili żeby ich nie rozczarować jak pogoda nie pozwoli na przyjechanie i przejażdźki na motocyklu.

PS. Po zeszłym roku i rozmowie z dziećmi i ich opiekunami wiemy, że paczek i słodyczy mają w tym dniu mają dostatek. Największą frajdą jest dla nich kilka minut przejechanych jako pasażer na motocyklu. Dlatego zrezygnowaliśmy ze składek na prezenty.

pauluss

Witam. Tylko 6 grudnia to jakby poniedziałek, więc może pojechalibyśmy 5 grudnia w niedzielę.
W poniedziałek cięzko będzie się zebrać bo wszyscy pracyją a po pracy to już noc zapada.
Warto się zastanowić nad niedzielą.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

jaszczur

Cytat: pauluss w 19 Listopad 2010, 15:32:45
Witam. Tylko 6 grudnia to jakby poniedziałek, więc może pojechalibyśmy 5 grudnia w niedzielę.
W poniedziałek cięzko będzie się zebrać bo wszyscy pracyją a po pracy to już noc zapada.
Warto się zastanowić nad niedzielą.

Słuszna uwaga jak dobrze pamiętam Duszmen ma kontaktować się z DD.

Motorynka

Ja czy bedzie pogoda czy , na moto czy samochodem, biore piotrusia film "gang dzikich wieprzy" i jade posiedziec troche z dzieciakami :)

Iza

:P :) i tu jest moment by zaznaczyć, że fajnie zebrać większą ekipę do filmowego wieczoru...

"Gang.." rozweseli a klimatu doda nasza grupa, która pogada z dzieciakami. Dla nich ważny jest sam fakt, ze  poświęci im się więcej czasu, uwagi (...hmm znam te klimaty więc doskonale wiem o czym mówię).

Zapraszam do zapisów:

1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza

pat

20 Listopad 2010, 16:28:04 #8 Ostatnia edycja: 20 Listopad 2010, 17:24:11 by TomekAAA
1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza
4. pat + Jolcia
5. TomekAAA

Mam propozycję - bo nie wiem czy dobrze odczytałem zamysł Motorynki - siedzimy z dzieciakami przy filmie...  ?

Wierzę że pogoda dopisze a nawet jeśli nie to i tak trzeba się pokazać
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

sz_kamil

Jak uda mi sie  ( czytac Piterowi :P ) motonga nareperowac to napewno przybedziemy (czytac ja i Dorcia :) , jesli jednak było by inaczej to zawsze pozostaje moja czeszka ( czytac skoda ) . Tak czy siek raczej przybedziemy wiec juz wam współczuje :D

Iza

21 Listopad 2010, 12:36:43 #10 Ostatnia edycja: 21 Listopad 2010, 14:00:24 by Jaszczur
W przypadku złej pogody:

Propozycja:  Artur zaproponował przewiezienie do DD dwóch maszyn (jego motocykl i jedna szlifierka)
Fajnym prezentem będzie zrobienie fotek każdemu na sporcie lub kanapie- wedle uznania. Popstrykamy zdjęcia, wywołamy i wręczymy im.

Niezależnie po akcji "pstryk" obejrzymy wspólnie komedię "Gang dzikich wieprzy".

1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza
4. pat + Jolcia
5. TomekAAA
6. sz_kamil

Zajefajnie, że grupa nam rośnie :D

p.s.
a co sądzicie o odwiedzinach w niedzielę wieczorem 5go grudnia?

Słoniu

1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza
4. pat + Jolcia
5. TomekAAA
6. sz_kamil
7. Słoniu

Jak będzie w miarę dobra pogoda,to przyjadę swoją starą wiraszką
SŁONIU
660346122

Gajowy

1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza
4. pat + Jolcia
5. TomekAAA
6. sz_kamil
7. Słoniu
8.Gajowy
tel.606-703-763

Motorynka

tak,siedzimy i ogladamy film nawet jesli bedzie pogoda i przyjedziemy moto,bo chodzi mi o zajecie czasu dzieciakom

robert_cz

Odnośnie oglądanie z dzieciakami filmu to ja dodatkowo mogę wziąć ze sobą projektor.

1. Motorynka
2. Piotrus
3. Iza
4. pat + Jolcia
5. TomekAAA
6. sz_kamil
7. Słoniu
8.Gajowy
9. robert_cz