25 Październik 2020, 00:44:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nasze inne pasje ;-)

Zaczęty przez Kuba`125, 28 Październik 2010, 22:19:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Borowinka

kwiaty we włosach targa wiatr :)

Gery

Cytat: shpx w 22 Marzec 2011, 17:22:00
Kurcze, dlaczego jak dopiero się wyprowadziłem z Kielc, dowiaduję się, że ktoś z motonitów ma instruktora (bo zakładam, że mieć będziesz).

No i wywróżyłeś bo... ZDAAAAAAAAAAAŁEEEEEEEEEEEEEEEMMM!:)))))) Nie było łatwo bo prawie połowę osób  na wszystkich kursach uwalali a to boli bo koszt w sumie to koło 3000 PLN plus tydzień harówki na stoku i na wykładach ale sie udało i  zachęcam motocyklistów  którzy zimą tęskinią za przechyłami w  zakrętach i wiatrem predkości na twarzy do sezonowej zamiany swojej pasji na snowboard!

Dla KFMowców zniżki a dla CK Riderów mega zniżki:)))
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Motorynka

Hehehe, no to GERY Gratulationes :)))   super, chociaz ja i tak na dwoch dechacch zostaje :P

sacrificial

To teraz ja :) troszkę odświeżę temat :)
Główna pasja to motoryzacja. Początkowo samochody. Jakieś 6 - 7 lat wstecz miałem z bratem maluszka :) jeździło się po lesie trochę :) z kwotą 5 zł i z butelką jeździłem na stacje rowerem, kupowałem paliwo i sobie jeździłem :D Pewnego razu siedziałem sam w domu i się nudziłem jak diabli. Ulałem z kilku kanistrów szklankę benzyny i do lasu :D no niestety nie przewidziałem tego, że daleko nie zajadę :p po powrocie brata do domu z pomocą sąsiada pchaliśmy maluszka na podwórko :D było ciekawie :) a następnego dnia jechałem po lesie z bratem jako pasażer, naderwało się podwozie i "auto" poszło na złom :)

Od około 3 lat kręcą mnie motocykle i do teraz jest do moja główna pasja :)

Poza motoryzacją lubię muzykę. Próbowałem swoich sił na gitarze - do dziś czasem coś sobie brzdęknę. Od 8 - 9 lat należę do orkiestry dętej. Gram na trąbce. Ale jakoś ostatnio nie mam weny żeby uczęszczać na próby i takie regularne chodzenie przerwałem jakieś pół roku temu :) Podejmowałem się też założenia zespołu :) wraz z moim bratem, bratem ciotecznym i dziewczyną :) załapałem się na wokal ;p no ale nie wypaliło ;p

Pozdrawiam :)