22 Październik 2020, 01:18:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nasze inne pasje ;-)

Zaczęty przez Kuba`125, 28 Październik 2010, 22:19:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Zastanawiałem się trochę czy zakładać ten temat,ale...Jeżeli chcecie wpisujcie wasze inne pasje/zainteresowania,może się okazać,że łączy nas więcej niż motocykle i np  można zmówić się na ryby :).Oprócz motocykli interesuję się modelarstwem i jazdą na nartach.Jeżeli chcecie to wypisujcie.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Arek

Ja motoryzacja ogólnie, samochody i technika :) No i sport ale bardziej czynnie :D

tomekmajesty

29 Październik 2010, 22:21:13 #2 Ostatnia edycja: 3 Listopad 2010, 13:55:25 by Naitsabes
sprzęt i oprogramowanie jabłuszka
socjotechniki i gry organizacyjne

no to jest nas trzech z innymi pasjami ;)
chyba temat się nie przyjął ;D
widać inni mają pasje ukryte, albo ... wstyd napisać ;)
trzeba chyba zamknąć ten wątek ???

a propos a co ty tam Kuba modelujesz ;D
mam taki na radio helicopter którym 1 raz polatałem i chętnie sprzedam za 1/2 ceny :o
go your own way

Słoniu

Moją pasją jest wędkarstwo.Mam swoją łódź i echosondę. Gdyby ktoś kiedyś coś ,to ja też.
Zapraszam na wspólne wyjazdy.
SŁONIU
660346122

Kuba`125

Nie ja się bawiłem w modelowanie ciężarówek,samochodów i motocykli,ale popytam może jakiś znajomy  był by zainteresowany.

Ps: jak się kiedyś wędki dorobię to chętnie bym się z kimś na ryby  wybrał :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Arek

Wow, echosonda rozumiem do wykrywania ryb? :D

Buchaj

Jak już jest temat to się otworze na świat;) hehe
Pasja jak pasja no to motocykle wiadomo:)
A takie inne zajęcia jakie czasami uprawiam to również wędkarstwo ale z tatą (ja amatorsko,tata bardziej zaangażowanie)
Bardzo lubię uprawiać sporty(męczyć się)piłka nożna(również siatka,kosz),pływanie,narciarstwo,rower itp itp itp A  lubię jak to MY WSZYSCY młodzi(czytaj całe forum) imprezować;) hehe
A i jeszcze jakbym mógł tego nie napisać internet i komputery.Mam nadzieję że  przyszły zawód mój.

P.S
Hymmm ciekawe jakie będą dalsze losy tego tematu.
Pozdrawiam
Tutaj chodzi o pasję...

denwer

Hmm.
Jak wiadomo czasu mało to i zainteresowania maleją (są odkładane na dalszy plan).
Moje obecne i te odstawione na półkę to:
- Motocykle (wypady - imprezy - lekkie dłubanko itd.).
- Elektronika cyfrowa (głównie programowanie mikrokontolerów).
- Informatyka (głównie programowanie w Delphi).
- Aerografia ozdobna (raczej umierający temat)
- Frezarki CNC (Projektowanie - budowanie i ogólnie wszystko co z tym związane - tak samo umierający temat)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Szczurkov

A i ja się dopiszę. Że motocykle to chyba jasne bo to nie tylko moja pasja ale i życie :P Natomiast po godzinach bawię się w ASG (Air Soft Gun) i wędkuję prawie wszystkimi metodami (mucha, spławik, grunt, spinning). ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

loony

U mnie podobnie jak denwer - mało czasu, więc pasje tez uległy redukcji.
Ogólnie mówiąc moją pasją jest wszystko co ma silnik :) W szczególności motocykle i samochody, bo najbardziej dostępne (do niedawana cała kasa szła w przerabianie uturbionego BMW 325, ale spalanie zmusiło mnie do sprzedaży, bo żal było patrzeć jak stoi i niszczeje).
Teraz będę budował autko od podstaw - z silnikiem motocyklowym ;) - można powiedzieć, że już zacząłem, bo gromadzę części.
Powoli skłaniam się też w stronę samochodów 4x4, bo stan dróg raczej się nie poprawia i nie ma gdzie śmigać plaskatymi pojazdami.
Mam jeszcze mały zwierzyniec - psa (beagle'a), królika, rybki i węża zbożowego.
I to tyle aktualnych zajawek.

Poza tym - wcześniej żeglowałem - teraz brakuje czasu. Miałem być pilotem - ale lekarze wojskowi byli innego zdania. Zawsze lubiłem broń palną - ale kasa/prawo pozwala tylko na wiatrówkę. W planach mam skoki spadochronowe, paralotnie i nurkowanie - ale nie mogę znaleźć czasu/kasy, żeby zapisać się na kurs. Cały czas po głowie chodzi mi też sprzęt motorowodny (250KM pod prawą ręką i w ślizgu robi wrażenie ;)), ale ograniczenia finansowe znowu dają o sobie znać.
(TAK - LUBIĘ MOCNE WRAŻENIA I NIE WIEM CZEMU PRACUJĘ W BIURZE ;))
Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

miccal

gdy moto zakupiłem zabrakło kasy na inne przyjemności,, a wcześniej trzeba było na niego zarobić- wiec i czas nie pozwalał na stratę tegoż w sposób przyjemny:):)

ale uczę sie wędkarskiej pasji, sporo jeszcze przede mną..
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

shpx

Skoro się wywnętrzamy to i ja dołączę:
- mój Kitten :-)
- motocykle (jazda, jazda, jazda...),
- gry RPG (również MM),
- aikido, bushido,
- koszykówka, rower (cross-treking), pływanie,
- wszystko, co wiąże się z adrenaliną :-)
- wódzitsu :-)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Naitsabes

*Sporty zimowe (przede wszystkim narty)
*KravMaga (będzie ponad 5 lat)
*Rower (XT, DH)
*swojego czasu PaintBall (teraz wkręcam się w ASG)
*SPHX wspomniał o grach, a i w tej dziedzinie lubię zabić trochę czasu: MP FPS (multiplayer first person shooter)

...zbierze się tego trochę ;)

W skrócie wszystko co uwalnia do krwi adrenalinę ;] - bungee zaliczone, nurkowanie zaliczone... teraz czas na skok ze spadochronem.

Gajowy

No to kolej na mnie :D
I również wszystko co daje zastrzyk energii:
Bungee zaliczone 90m
Spadochron zaliczony( w przyszłości bardzo chciałbym zrobić kurs AFF w najgorszym wypadku BASIC)
Motolotnia
Ścianki, parki linowe
Ogólnie survival,dużo błota, trochę wysiłku i dobra zabawa :)Prawie jak Bear Grylls
tel.606-703-763

tomekmajesty

kurde
to ja staruszek przy was z moją whisky i cygarami ;)
niestety nie latam, nie pływam, z ryb lubię schabowy ;D
go your own way