2010/10/31 g.11:00 - Gdzie oczy poniosą

Zaczęty przez pawel, 28 Październik 2010, 18:56:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

28 Październik 2010, 18:56:15 Ostatnia edycja: 29 Październik 2010, 09:47:10 by Jaszczur
Wcześniejszy wątek został prze przypadek usunięty przez jednej z adminów :). Dobrze ze miał myszkę w reku a nie nóż bo jeszcze by sobie biedak coś odciął przez przypadek ;)

W najbliższą niedzielę zapowiada się ładna słoneczna pogoda i dość ciepło jak na tę porę roku około 15 stopni Celsjusza. Proponuję wypad za miasto z średnią przelotową 80km/h jest to weekend tuż przed Wszystkimi Świętymi więc na drodze może być dużo niedzielnych kierowców dlatego lepiej wolniej a do tego nie jest już tak ciepło jak w lecie. Zbiórka o godzinie 11:00 i wyjazd o11:15 godzina wczesna jak na niedzielę ale powrót w okolicach godziny 17. Później zachodzi już słońce, robi się zimno i szarówka.

Moja propozycja to Pieskowa Skała Galeria, Mapka, Opis. Kilka osób było ostatnio w Pieskowej Skale dlatego może jak komuś przychodzi coś do głowy to niech pisze.
Ogólnie plan przejechać się po drodze smacznie zjeść i pozachwycać się złotą polską jesienią.

Słoniu dzięki za uwagę w sprawie miejsca. Zbiórka wyjątkowo przy McDonald na ul. Żytniej >>> Mapka

Lista kto jedzie:
1. Jaszczur + Ania

Słoniu

Jeśli zbiórka ma być na parkingu przy Sciegiennego, to mam poważne obawy że nic z tego nie wyjdzie.
SŁONIU
660346122

Naitsabes

28 Październik 2010, 19:08:22 #2 Ostatnia edycja: 28 Październik 2010, 19:12:36 by Naitsabes
Cytat: Jaszczur w 28 Październik 2010, 18:56:15
Wcześniejszy wątek został prze przypadek usunięty przez jednej z adminów :).

Przyznaję się bez bicia ;)

Cytat: Jaszczur w 28 Październik 2010, 18:56:15
Dobrze ze miał myszkę w reku a nie nóż bo jeszcze by sobie biedak coś odciął przez przypadek ;)

Uff... racja... Całe szczęście 8)

Lista kto jedzie:
1. Jaszczur + Ania
2. Nait (chyba, że w Kocieczynie za bardzo za baluje ;) )

Cytat: Słoniu w 28 Październik 2010, 19:06:56
Jeśli zbiórka ma być na parkingu przy Sciegiennego, to mam poważne obawy że nic z tego nie wyjdzie.

Słuszna uwaga. Cmentarz może być nieźle obłożony.

sz_kamil

Ja niestety odpadam :(((((( poprostu czarna dup.....  moto kicha prycha i pieron wie od czego , rozmawiałem juz z piterem i po wtepnej diagnozie przez tel ( sprawdzenie swiec , przewodów WN, ) nadal dup... :(  Wiec do niedzieli raczej sie nie zanosi na zmiany .

pawel

30 Październik 2010, 08:56:34 #4 Ostatnia edycja: 30 Październik 2010, 08:59:27 by Jaszczur
Słoniu i sz_kamil: Czytałem shotuboxa i możemy polatać gdzieś u nas po okolicy. Wczoraj byłem na grobach w okolicy Krakowa i faktycznie jak na pogodę i dzień trochę za daleko do Pieskowej Skały do tego dopadła mnie grypa wczoraj ledwie do domu wróciłem 39 stopni gorączki a wieczorem miałem małe odloty spowodowane gorączką ale jest już ok.
W Pieskowej skale już kilka osób było niedawno do tego jest za daleko jak na ten dzień więc odpada.

Moja druga propozycja do przejechania się po okolicy to Kielce, Małogoszcz, Sielpia Wielka, Kielce >>> Mapka.
Mogę zabrać grilla i węgiel a wy po kiełbasce i bułce po drodze w Bocheńcu nad rzeką przy moście możemy zrobić sobie mały postój co wy na to?

pawel

Cytat: sz_kamil w 28 Październik 2010, 23:51:31
Ja niestety odpadam :(((((( poprostu czarna dup.....  moto kicha prycha i pieron wie od czego , rozmawiałem juz z piterem i po wtepnej diagnozie przez tel ( sprawdzenie swiec , przewodów WN, ) nadal dup... :(  Wiec do niedzieli raczej sie nie zanosi na zmiany .

Może nie dostaje paliwa i dlatego prycha sprawdzałeś filtr paliwa i kranik?

sz_kamil

hejka , Pawle ja moge sie pisac na taki wyjazd :P nawet w z kichającym moto :P . co do filtra to sprawdze , a kranika to u mnie jakos nie moge zlokalizowac :P .

pawel

30 Październik 2010, 12:23:34 #7 Ostatnia edycja: 30 Październik 2010, 19:58:33 by Jaszczur
Czyli jedziemy Kielce, Małogoszcz, Sielpia Wielka, Kielce >>> Trasa przejazdu  na mapce.

Zabieram grilla i węgiel, a wy po kiełbasce i bułce. Po drodze w Bocheńcu nad rzeką przy moście robimy mały biwak :)

sz_kamil

Swiece w moto wymienione i nic to nie dąło wrrrrrr ,ale i tak jutro jade , moze koledzy sie przysłuchają sie temu kichaniu cos poradza . A tam na marginesie to przypominam ze dzis w nocy cofamy zegarki :D wiec zeby ktos przypadkiem nie przyjechał godzine wczesniej :D .

pawel

pawel

12km od Sielpi Wielkiej i 3km od Końskich jest dwór obronny szczerze nigdy tam nie bylem a przeglądając mapkę przez przypadek się natknąłem na niego w necie. Jak coś można go zobaczyć ale wszystko wyjdzie w drodze.
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35266,6582789,Odkrywamy_Swietokrzyskie___Modliszewice.html

Gajowy

Jak będziecie w Bocheńcu to dajcie mi znać podjadę za mostek bo to moja dzielnica jest 8)  606-703-763
tel.606-703-763

Naitsabes

sz_kamil

W domku cały i zdrowy . Dziękuje wszystkim za super dzien .

Słoniu

Żal dupe ściska ,że ni mogłem z wami lecieć.
SŁONIU
660346122