22 Październik 2020, 01:08:16

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Warsztat

Zaczęty przez czeczen, 19 Październik 2010, 21:28:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

czeczen

Witajcie !
Proszę o podpowiedź w kwestii wyboru warsztatu motocyklowego godnego polecenia -
do zrobienia mam kilka rzeczy w sezonie zimowym i szukam firmy-człowieka który zrobi dobrze synchro gaźników, oceni stan rozrządu, wyreguluje luzy zaworowe itp.
podzielcie się prosze swoimi doświadczeniami
pozdrawiam  :)

Szczurkov

Rev-Tec. Cichecki P.
Księdza Piotra Ściegiennego 215
Kielce 660 367 067

Polecam chłopaki znają się na rzeczy!
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

furio

Rowniez polecam Rev-Tec. Solidnie w rozsadnych pieniadzach :)

tomekmajesty

prosta sprawa
chyba że moto wcześniej grzebane w stodole ;D
ja mogę powtórzyć jeszcze raz:
- tylko warsztaty legalne wystawiające faktury będące podstawą gwarancji na robotę i części
- ja płacę legalne podatki inni też powinni :(
go your own way

pająk

Synchronizowałem gaźniki w Rev-Tec. Polecam... :)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

pablo

Tomku - widzę że dość konsekwentnie trzymasz się  swoich zasad  skądinąd godnych uznania, zwłaszcza w obecnych czasach.  Ale ja przyznam że zważywszy na swoje doświadczenia  nie dostrzegam daleko idącej zależności między legalnością działalności a wysoką jakością usług, a z tego co widzę to generalnie o to drugie chodzi pytającym o radę w tej kwestii. Proponuje żebyś może założył wątek dotyczący realiów funkcjonowania naszego państwa a także podmiotów gospodarczych w tym pięknym kraju,  możemy się tam spierać, możemy wszyscy mieć rację i wspólnie grzmieć jednym chórem,  tylko  co to da ?                             
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

czeczen

Cytat: pszczurkov w 19 Październik 2010, 22:48:41
Rev-Tec. Cichecki P.
Księdza Piotra Ściegiennego 215
Kielce 660 367 067

Polecam chłopaki znają się na rzeczy!

Dzięki za konkretne info!
-dywagacje na temat podatków itp. proponuje olać........
Pozdrawiam. 8)

tomekmajesty

no ja bym jednak nie olewał
jak ktoś ma moto za kilka tysiaków to nie ma problemu jak mu naprawiacz w stodole sp....y sprzęt to po prostu go się wyrzuci ;D, ale jak ktoś ma moto warte kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy to MUSI pracować z takimi warsztatami które jak coś spieprzą to wezmą za to odpowiedzialność i pokryją straty ;D
i tutaj nie chodzi nawet o jakość usługi bo jak wiemy bywa różnie, w aso są mechanicy którym bym nie dał dotknąć sprzętu i są fachowcy o wieloletnim stażu :o a bywa i na odwrót dobrzy fachowcy w stodołach i wiejscy naprawiacze bez sprzętu i wiedzy 8)
więc każdy ma swoje warsztaty i ludzi którym ufa :) i takie które trzeba omijać z daleka >:(
a co do podatków, no to jak kolega tu jeden je olewa to niech nie żąda czegokolwiek od Państwa, oczywiście tak można, są grupy anarchistyczne... ::)
ale jak ktoś robi na czarno a choruje na koszt mój, czyli moich podatków to..... no po prostu okrada innych uczciwych >:( kiedyś może Polacy to zrozumieją :-\ jak to rozumieją obywatele innych krajów, tych bogatszych i mniej ciemnych 8)
go your own way