24 Październik 2020, 01:26:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

opony zimowe .... do auta

Zaczęty przez pauluss, 18 Październik 2010, 10:39:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

Witam. pisże co prawda nie  o motocylkach ale o aucie. Sezon zimowy się zbliża, nadeszła pora na zakup i wymianę opon na zimowe. Musże kupić 4 opony do Astry i pytam się  czy ktoś nie ma znajomego albo sam handluje oponami aby kupić okazyjnie?:)  - znaczy trochę taniej\?
Pozdrawiam Paweł
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Arek

Z tego co ja uwazam to dwie opcje - budżetowo to na złom i wybrać sobie jakieś dobre zimówki, a dwa to poszperać po testach opon i kupić markowe dobre gdzieś na allegro bądź w e-sklepie oponiarskim (wysyłka zazwyczaj gratis).

Buchaj

A myślałeś może odwiedzic Giełdę w Miedzianej Górze?:)
Rodzice handlują tam i na przeciwko ich stoi pan z używkami (z Niemiec chyba) i ruch ma sporawy z tego co zdążyłem zaobserwowac:)
Tutaj chodzi o pasję...

andy

Paweł mam cztery opony po jednym sezonie /przejechane nie całe 1000 km./ z 2009r. o rozmiarze 195/65R/15 /nie wiem czy będzie Ci rozmiar pasował/ opony są w stanie super.Sprzedaję je bo zmieniłem auto i mam 16".A tu opis konkretnie tych opon. http://www.oponeo.pl/model-opony/goodyear-ultra-grip-7-     Pozdrawiam.
BMW

Arek

Wlasnie zapomnialem  :D Teraz na gieldzie ruch sie zrobił z zimówkami, sporo mają także coś wybierzesz jak nikt z forumowiczów nie zaoferuje :)

TomekAAA

A ja kupiłem w zeszłym sezonie oponki regenerowane i spisują się super.

Proponuję wziąść pod uwagę!!!

pauluss

Andy. dzięki ale poszukuję 185/65/15 do astry.
Wybór padł na Firestone - nowe.
Dzięki i pozdrawiam.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Arturo

Jeśli chodzi o nowe opony to mam w dobrej cenie .proszę dzwonić 501396094 .dostarczenie pod wskazany adres gratis
Gwarancja niskiej ceny dla KFM
Pozdrawiam Arturo
Niedzielny kierowca

pauluss

Arturo cena ok:) tylko nie mogę siędo Ciebie dodzwonic. Chiałbym 4 szt.
Pozdrawiam.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ