26 Październik 2020, 07:24:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/10/16 LUDOWSZCZYZNA !!! zaproszenie do wzięcia udziału

Zaczęty przez pwmiki, 14 Październik 2010, 18:20:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

pwmiki

14 Październik 2010, 18:20:54 Ostatnia edycja: 20 Październik 2010, 12:17:37 by Naitsabes
Klub Karate Kyokushin (Waldek Kęćko) oraz klub taneczny JUMP (Ania Kęćko) zwrócili się z prośbą o uatrakcyjnienie imprezy, która ma mieć miejsce na placu artystów 16 października 2010 r.
W trakcie imprezy przewidziane są pokazy formacji tanecznych, pokazy karate, poczęstunek chlebem ze smalcem, a najważniejsze w tym dniu będą kapele ludowe i ich występy.
O 17.00 rozpoczyna się występ gwiazdy zespołu Trebunie Tutki.
Nasza obecność ma się ograniczyć do przyjazdu, postania tak by chętni mogli zrobić kilka zdjęć, pooglądać motocykle.
Spotkanie 16.10.20101 sobota o 13.25 przy placu "Artystów" (od strony pomnika z dzikiem) Organizatorzy proszą o ok. godzinę postoju min. w trakcie której będzie podawana informacja o naszym przybyciu z podaniem nazwy stowarzyszenia i nazwy forum.
Można później wybrać się na małe śmiganie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam. Może niech to będzie nasze małe w cudzysłowiu "zamknięcie sezonu". Co wy na to?
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Naitsabes

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Słoniu

No kurde z WIELKĄ chęcią bym był.Lubię takie akcje.Ale.Mam pogrzeb w rodzinie.Szkoda.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Radek

proponuję spotkanie o 13:10  na Ściegiennego, a jak ktoś dojedzie później to na Plac Artystów

pawel

MarcinKielce

Szkoda że tylko taka muzyka, że nie było żadnej reklamy tej "imprezy" szczerze to w ogóle totalny nie wypał, dlatego nie dziwię się że się rozjechali wszyscy po 14.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

MarcinKielce

Kuba byłbyś 10. Zresztą Denwer i Jaszczur będą mieli fotki także zobaczysz jak było "fajnie"
pzr

Radek

Cytat: MarcinKielce w 16 Październik 2010, 22:18:58
Szkoda że tylko taka muzyka, że nie było żadnej reklamy tej "imprezy" szczerze to w ogóle totalny nie wypał, dlatego nie dziwię się że się rozjechali wszyscy po 14.

Nie rozjechali tylko podziękowali za zaproszenie i pojechali na Św Kaśkę.
Reklama dla motocyklistów była na forum.
Było bardzo sympatycznie, był mały poczęstunek od organizatorów, potem pojeździliśmy i pogadaliśmy przy ciepłej herbacie na Św. Katarzynie i przynajmniej wykorzystaliśmy być może ostatni  weekend sezonu na pojeżdżenie. ;)

MarcinKielce

17 Październik 2010, 03:26:15 #12 Ostatnia edycja: 17 Październik 2010, 03:46:46 by MarcinKielce
Radek.....kicha i tyle.....niema się nad czy rozdrabniać.....

Edit:

Gdyby nie forum to 3/4 ludzi nie wiedziało by  że coś takiego ma miejsce......
Zaproszenie dla motocyklistów......wiecie ile stało na parkingu? (obok mojej nędznej astry) spotkałem forumowe moto nie powiem czyje.

Zresztą nie dziwie się.

Edit 2:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101016/KULTURA07/971041633

Cóż za reklama dla KFM.
Ciekawe czy jutro nie będzie w echu ze motocylkiści jeździli po ul. Siękiewicza
Nie żebym się czepiał ale zaprosznie dla KFM powinno ciut inaczej wyglądać....

PS Radek mnie opitoli,ale..... :)

pawel

17 Październik 2010, 10:29:27 #13 Ostatnia edycja: 17 Październik 2010, 11:00:17 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: MarcinKielce w 17 Październik 2010, 03:26:15
Radek.....kicha i tyle.....niema się nad czy rozdrabniać.....
Edit:
Gdyby nie forum to 3/4 ludzi nie wiedziało by  że coś takiego ma miejsce......
Zaproszenie dla motocyklistów......wiecie ile stało na parkingu? (obok mojej nędznej astry) spotkałem forumowe moto nie powiem czyje.
Zresztą nie dziwie się.
Edit 2:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101016/KULTURA07/971041633
Cóż za reklama dla KFM.
Ciekawe czy jutro nie będzie w echu ze motocylkiści jeździli po ul. Siękiewicza
Nie żebym się czepiał ale zaprosznie dla KFM powinno ciut inaczej wyglądać....
PS Radek mnie opitoli,ale..... :)

Marcin nie wiem jak według Ciebie powinna wyglądać zaproszenie ale nie jesteśmy świętymi krowami. Będziemy organizować jakaś imprezę motocyklową i będziemy chcieli uświetnić ją pokazami sztuki walki lub tańca wtedy zwracamy się do nich. Działa to na zasadzie dobrowolności nikt nikogo nie zmusza i nie żąda zapłaty. Ideą jest żeby ludzie zobaczyli że na motocykliści są w Kielcach a nie tylko wariaci na jednym kole na ul. Warszawskiej.
Miejscówka była trochę zła na drugi raz warto zapamiętać żeby starać się ustawić na placu Artystów tym bardziej, że świecił pustkami.
Co do samej imprezy to reklama była słaba. W sobotę była też duża impreza rowerowa i ona trochę przyćmiła to wydarzenie.

Organizatorom też należą się podziękowania od nas za powitanie i ciepłe przyjecie. Dodatkowo organizator nie zapomniał o nas i temperaturze jaka była i poczęstował nas ciepła grochówką oraz kawą i herbatą.

Co do organizacji z naszej strony i tu uwaga do Miki i innych na przyszłość:
1. Jeżeli chcemy być widoczni jako KFM i motocykliści to sprawa nie kończy się na wrzuceniu na forum informacji.
2. Jak wrzucamy info o imprezie akcji itp. to podajemy miejsce zbiórki godzinę i zapisujemy się jako pierwsi na listę.
3. Jeżeli jest to impreza na która jesteśmy zaproszenie do pokazania się to osobą organizująca powinna zabierać baner albo wrzucić info gdzie jest baner i kto go zabierze.

Radek

Marcinie, nikogo nie zamierzam opitalać bo już przywykłem do tego typu dyskusji.
Za to liczę że zorganizujesz imprezę z prawdziwego zdarzenia i nas zaprosisz.

Niestety - łatwo oceniać "kicha" "niewypał".... tylko że jak pisałem byliśmy tam na zaproszenie a nie po to żeby oceniać imprezę na której byliśmy gościnnie - to kwestia kultury...
To nie była impreza motocyklowa ale ludowa, organizowana przez kogoś kto nas po prostu zaprosił. Ktoś zorganizował taką imprezę jaką sobie zaplanował i przynajmniej coś się działo w tym smutnym mieście a my nie jeździliśmy po Sienkiewicza tylko po Śliskiej.
Chciałeś to przyjechałeś (nawet Astrą)- nie chciałeś to nie przyjechałeś - żadnego przymusu.
Przejechałem Ściegiennego o 13:10 nie widziałem  motocyklistów  (też bardzo żałuję) więc pojechałem na miejsce.
Ja tam pojechałem żeby się spotkać ze znajomymi i razem pośmigać - tylko tyle. 
Lewa w górę Marcinie.... i czekam zaproszenie ;)