25 Październik 2020, 05:02:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/01/09 - WOŚP

Zaczęty przez pawel, 12 Październik 2010, 14:49:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

12 Październik 2010, 14:49:56 Ostatnia edycja: 12 Październik 2010, 14:52:53 by Jaszczur (Pawel)
Dostałe dziś zapytanie (cytat na dole) w sprawie WOŚP w dniu 9 stycznia 2011 - sztaby powili zaczynają się organizować.
Do stycznia jeszcze kupę czasu po drodze Mikołajki. W zeszły roku kilka maszyn zostało dowiezionych samochodem z windą do Galerii Echo (Tesco) na zaproszenie Echo Investment.
Ogólnie najlepszym rozwiązaniem będzie według mnie postawienie maszyn pod dachem czyli w jednym z marketów na terenie Kielc i bez puszki stacjonarnej tylko małe puszki.

Mam tez informację, że najbliższym czasie zostaną wysłane w formie papierowej podziękowania za WOŚP STOP POWODZI dla KFM, Old Bikres FG i Motostodoły.
Jak tylko je dostanę przekaże je dla OldBikers FG i Motostodoły.

Kilka fotek z poprzedniej edycji WOŚP z 10 stycznia 2010

...
Mam pytanie odnośnie zimowego WOŚP'a, który odbędzie się 9 stycznia 2011. Właśnie faksuje wniosek o zarejestorwanie sztabu. Czy dołączacie się w jakiś sposób do akcji? Wiem, że to okres zimowy i raczej motory będą "zakonserowane" na zimę, ale może macie jakieś pomysły?
...

Słoniu

Ja jestem zawsze otwarty i mówię TAK.
SŁONIU
660346122

Dziki

12 Październik 2010, 21:54:12 #2 Ostatnia edycja: 12 Październik 2010, 22:19:58 by Dziki
O  fajny gest  :)
miło
http://motowdzianko.pl/
Ubierz Siebie i Swój Motocykl
tel. Dziki  - 604 600 559
Zapraszam

barteq

Zaktualizuje wiadomość z pierwszego posta - sztab zaakcpetowany, rozpoczęliśmy zapisy.
Sztab WolnaStrefa na Was czeka ;-)

Kuba`125

Pomysł jak najbardziej trafny, ja niestety nie miałbym czym motocykla podwieźć do jakiegokolwiek centrum :(
Dziewięć pięć czteRRy ;D

pawel

Na razie są przymiarki do postawienia maszyn i wywieszenia baneru w Pasażu Świętokrzyskim. Na przełomie listopada i grudnia sprawa powinna być już jasna .
W obecnej chwili jestem w trakcie rozmów e-mail w sprawie WOŚP w Pasażu Świętokrzyskim i umówienia terminu wstępnego spotkania.

Motorynka

W razie czego ja mam autko z hakiem, wiec wystarczylaby przyczepke zalatwic i moge cosik przewiezc. A i bez tego chetnie sie znowu pojawie :)

pawel

15 Listopad 2010, 23:04:09 #7 Ostatnia edycja: 6 Grudzień 2010, 18:26:53 by Naitsabes
Cytat: mOtOrynka w 13 Listopad 2010, 22:21:44
W razie czego ja mam autko z hakiem, wiec wystarczylaby przyczepke zalatwic i moge cosik przewiezc. A i bez tego chetnie sie znowu pojawie :)

Może nie będzie śniegu i uda się przyjechać na maszynach :) tylko później mycie z soli.

Jak już będziemy mieli pewność co do miejsca. Można zwrócić się do firm kurierskich z prośbą o użyczenie za symboliczną złotówkę samochodu z winda i zaczepami do sztauowania.

Arturo ma dowieść swój motocykl do niego do samochodu wejdzie jeszcze jedna szlifierka.

jaszczur

Niestety nie udało mi się do tej pory skontaktować z osobą odpowiedzialną za Pasaż Świętokrzyski.
Zero odpowiedzi na maile a telefon milczy.

Udział KFM w WOŚP odwołany.

motogirl27

no masz a my chcieliśmy Wam podrzucić rameczkę na zdjecia motocyklową na licytację ech szkoda

jaszczur

7 Styczeń 2011, 14:17:16 #10 Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2011, 00:32:44 by Jaszczur
Dzwonił do mnie dziś Arturo (bordowy HD). Jego znajomi jak co roku będą swoimi samochodami terenowymi ustawieni w okolicach placu Artystów, na ul. Sienkiewicza.
Możemy wystawić tam swoje motocykle -  możliwe że w niedziele pogoda pozwoli na dojazd.
Kto chętny  : zbiórka na ul. Staszica obok kina Moskwa o godzinie 12:30 najlepiej na motocyklach.

Mój jeszcze nie jest naprawiony, ale będę bez motocykla w kamizelce ;)

Istnieje możliwość dowozu motocykla busem Arturo. Telefon Arutor 501 396 094.

Arturo

Witajcie jest mała prośba   :)
Jeżeli ktoś z Was jest Wolontariuszem WOŚP i jutro będzie miał taką fajną puszkę lub kogoś znajomego z puszką to zapraszam o 12.30 róg Stasica i Sienkiewicza bo znajomi od terenówek będą dopiero ok.14.
Jeśli puszek nie posiadacie to również przybywajcie na motocyklach lub na piechotkę, ja i Aga przyjedziemy motocyklem w przypadku deszczu będziemy kombinować jakiś daszek.A po odstawieniu motocykli może wspólna herbatka  ;D
Pozdrawiam Arturo
Niedzielny kierowca

Kuba`125

No raczej ja motorkiem nie przybędę ,ale myślę ,że się pojawię  :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

Ja będę przed 14. Ania wcześniej nie może.