30 Październik 2020, 01:54:11

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Czy coś więcej niż motocykle?

Zaczęty przez Naitsabes, 6 Październik 2010, 14:49:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

6 Październik 2010, 14:49:29 Ostatnia edycja: 6 Październik 2010, 17:38:42 by Naitsabes
Zastanawiam się nad otwarciem działów nie związanych z motocyklami, a działów charakterystycznych dla tego typu portali społecznościowych. Co prawda jest dział 'opowieści dziwnej treści' ale w tej formie nijak uatrakcyjnia on forum. Przykładów jest wiele: kino, książki, podróże, samochody, muzyka, inne wszelkiego rodzaju zainteresowania, może sport i jakieś wspólne gry. Wszelkie sugestie mające na celu uatrakcyjnienie forum mile widziane. Proszę o wasze zdania w tej sprawie jak i głos w ankiecie.

shpx

Piszę na tak, chociaż sam mam mieszane uczucia. ;-)
Ale motywuję to tym, że w sumie, jesteście jedynymi Kielczanami (i nie tylko), jakich znam (poza współpracownikami). Dlatego, pomimo okrojonego wolnego czasu, jak coś się dzieje - chętnie bym w tym uczestniczył.

Przykład banalny, o jakim już gdzieś pisałem: chętnie bym pograł w kosza (niekoniecznie na poziomie zawodniczym), gdzieś na jakiejś sali czy coś. Bez znajomości (ktoś kogoś, gdzieś wprowadza) wbicie się w określoną grupę zainteresowań jest praktycznie niemożliwe.

Poza tym - zima się zbliża :-) (na szczęście - robi to jeszcze bardzo powoli!)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pawel

Jak dla mnie to forum jest mało czytelne dla osób pierwszy raz logujących się. Mała reorganizacja działów przyda się i to bardzo. Na www tez nie widać ruchy w menu.

robson

Ha to ja mam: gołe baby i wóda ;D

A na poważnie to nie za dużo tych nowości, żeby się nie zrobił super express czy inny fakt (bez urazy dla ew czytelników tychże)
bez podpisu

sz_kamil

ja proponuje działa " GALERIA " gdzie moza by wrzucac forki z naszych spotkan ,wyjazdow grupowych jak i samotych no i oczywiscie zdjecia naszych motocykli i ich włascicieli :P . Zawsze mozna by z takich zdjeci zrobic potem jakis kalendarzyk .

Arek

Może po prostu off-top dział, albo coś żeby nie zaśmiecać głównego wyglądu forum ;)

MarcinKielce

Otwarcie nowych działów nie bardzo. "co za dużo, to nie zdrowo" reorganizacja istniejących jak najbardziej.
Do obecnych i tak da się wszystko podłączyć, no chyba że kulinaria :) :) ale tak serio to "opowieści dziwnej treści" można by posegregować, podzielić na powiedzmy podgrupy bo tam się wkradł mały nieład, ale nie zakładać nowych.
Poza tym zawsze można najpierw zrobić zimowe porządki, święta idą :) , a jak to nie przyniesie oczekiwanego rezultatu wtedy podjąć dalsze działania.

Ja osobiście nad nowymi jestem na NIE.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Naitsabes

"dział opowieści dziwnej treści" do tego miał służyć. Co kto chce to zakłada - swojego rodzaju spam box. Szło by się pociąć by to teraz posegregować.

Motorynka

jak zawsze dwie strony medalu :
1 - przydalby sie podzial, bo jedni pisza o sporcie, komputerach itp, ale...
2 - nie jest tego az tak wiele, wystarcy w opowiesicach w temacie napisac np sport, komputery itp.
trudny orzech do zgryzienia, bo niby byloby poukladane, ale byloby duzo dzialow po malej ilosci temato (czy jakos tak :) )
Npewno galeria jakas by sie przydala :D

tomekmajesty

działy są ok tylko słabo wpisów ostatnio :-\
no i nikt się nie kłóci ;D ;)
go your own way

Słoniu

Jak dla mnie ,to wszystko jest O.K.Nie zróbmy z tego forum śmietnika.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Ja mysle ze dodanie samej galerii wystarczy ( oczywiscie kwestia mozliwosci serwera na ktorym stoi forum ) mozna by wrzucac na bierzaca forki ze spotkan , imprez itp  a na koniec roku mozna by z takich zdjec wybrac 12 i zrobic kalendarz :D

Naitsabes

Możliwości jest wiele. Rzucajcie pomysły ;)