26 Październik 2020, 16:09:43

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

SIŁKA

Zaczęty przez Iza, 27 Wrzesień 2010, 13:24:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iza

Moi Drodzy,
co Wy na wspólne wypady na siłownię?
Radek polecał swego czasu klub na Leonarda. Kali na Okrzei.

Mnie tam wszystko jedno bo obie są w centrum.

Z CitiParku uciekają na Barwinek.

Piszcie proszę- bo w kupie raźniej.... przynajmniej gorzej będzie mi oszukiwać samą siebie w ilości ćwiczeń :P

Karola- tylko nie śmichaj mi się za głośno :P

Kto jest chętny na wspólne ćwiczenia? :)))))

pauluss

Witam.
Iza zdefiniuj precyzyjnie:"kto jest chętny na wspólne ćwiczenia?" - bo to nie brzmi jednoznacznie:)
Co do siłowni to ja całya zimę poprzednia chodziłem do Dynamiki na wiosełka, potem siłka i sauna.
jest instruktor i jedziesz 50-55 minut na wiosłach i już. Jak dla mnie ok. bo potrzebuję nadzorcy. Jak bym sam poszedł to pewnie po 5 minutach już bym zrezygnował. Atmosfera spoko.
Byłem raz czy dwa w symetrisie ale tam to dla mnie za sztywno.
teraz z braku czasu i organizacji życia rodzinnego trochę zaniedbałem wiosełka ale już niebawem znów bedę chodził.
Pozdrawiam wszystkich cwiczących i niećwiczących.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Iza

A niech brzmi dwuznacznie, czo tam... :P Przed paroma minutami skończyłam serię ćwiczeń z gatunku "akcja ściera" więc rożnorodna jest interpretacja :) Zresztą każdy definiuje jak jemu wygodnie ihehei

Dynamika zaczyna być TYM klubem...do którego chętnie pójdę.
Są jeszcze jakieś sugestie co do innej lokalizacji siłowni?

Karola!!! Nie śpij i nie wyskakuj później z Zagnańskiem bo i tam pojedziemy :D

karola

Nie śpię.
No cóż, jak Izie wiadomo chodzę z rodzicami i Ernim na siłownię w Zagnańsku. Syn nasz również tam śmiga.
Placimy 1,50 zł za godzinę (cena dla mieszkańców gminy), cena 2,50 zł za godzinę dla osób spoza gminy.
Poza atlasami jest rowerek i wiosełka. Stali bywalcy mają stałe godziny i dni, sala jest więc tylko do naszej dyspozycji.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Iza

26 wyswietlen i nikt nie dolaczyl do dyskusji?

Oj polamani bedziecie na starosc :P

aa i w okresie zimowym cos czuje,ze nadmiar energii znow znajdzie dziwny upust...
...

moze jako grupa wyjda nam bilety taniej? Spojrzcie tak na to. Oczywiscie trudno bedzie te same terminy dograc...ale...ale.... zawsze szansa,ze sie na kogos trafi i razniej bedzie.

Np. taki nasz pauluus...potrzebuje kogos nad soba... :D
I ilez to chlop wycisnie wiedzac,ze babeczka liczy... :))

Kuba`125

Ćwiczenia są bardzo ważne bo jak człowiek zasiedzi się przez zimę to na moto z początku sezonu sztywnie i w ogóle ciężko ;D,chodził ktoś do Samanty na KSM-ie???.Ja osobiście 'próbuje' ćwiczyć u kumpla,ale we dwóch to trudno się wzajemnie motywować :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Arek

Ja oprócz domu wybieram się na siłownię na PŚK jak będzie możliwość w przerwie wykładów, niestety poza tym miejscem raczej nie będzie czasu na nic z wami :( :(
Ale kondycję trzeba ćwiczyć, a no i na starość laski można uniknąć ;)

pawel

27 Wrzesień 2010, 23:14:54 #7 Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2010, 23:21:47 by Jaszczur (Pawel)
Osobiście siłowni nie lubię po prostu jest dla mnie monotonna.
Jak ktoś chodzi na basen chętnie się dołączę (pływanie).
Szukałem w Kielcach Aqua pilates ale niestety nie ma zawsze to coś innego od pływania.
Planuję od października zapisać się na Aqua aerobik do Sport Factory.

sz_kamil

A ja raz w tygodniu kope sobie w piłkę :D na siłownie w sumie tez mógł bym zaczac chodzic wiec jak beda juz jakies szczegoły to dam znac co i jak :D

furio

Ja uczeszczam do X-ray na Sandomierskiej 112 obok bud. prokuratury  , jak dla mnie ok , sporo sprzetu nie trzeba czekac ani walczyc o hantle gorzej z przestrzenia. Jak jest wiecej osob robi  sie troche tlocznie . Urzeduje w godzinach miedzy 15 a 18 jak cos to zapraszam . Na razie mam karnet ale jak sie skonczy chetnie poszerze swoje horyzonty o inne miejsca :D

jacu

28 Wrzesień 2010, 01:26:13 #10 Ostatnia edycja: 28 Wrzesień 2010, 01:28:50 by jacu
ja z miłą checia dolacze do cwiczacych na silowni i do chodzacych na basen i inne tam pierdoly ale mam prosbe zeby byl to lokal objety programem "benefitsystems" mam ich karte i moge korzystac za darmo (przynajmniej z tych lokali  http://benefitsystems.pl/partnerzy.aspx - trzeba zaznaczyć kielce i wyszukać  )
oczywiscie dopiero od pazdziernika

no i jak nie bedzie chetnych to se sam pochodze (chyba)  ;D
GG 4875121

pauluss

JacU. Dynamika ma Benefit sysyem i jeszcze prezenty za uczęśzczanie dla posuiadaczy karty.
Sam mam i dostałem juz 2 koszulki termoaktywne a następna - z kolekcji motocyklowej EXPEDUS mam zamówioną.
Pozdrawiam
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

jacu

no to od października zaczynamy mam nadzieje że mnie zabierzesz Paweł?
GG 4875121

dumaty

Ja chętnie bym uczestniczył w takowych zajęciach co Iza proponuje , mniejsza o to gdzie ,- kawałek atlasu , muza i tyle .  :) no to kiedy ?

Iza

Cytat: Iza w 27 Wrzesień 2010, 14:10:34
Przed paroma minutami skończyłam serię ćwiczeń z gatunku "akcja ściera" .......

tak???  ;)

A tak poważnie to jutro spotkanie- może by cosik się wyklarowało. W końcu ostatni dzień września także fajnie zaplanować już sobie październik.

Pozdrówki ...

http://www.youtube.com/watch?v=rmCpOKtN8ME