25 Październik 2020, 05:17:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Rodacy, pomożecie??:)

Zaczęty przez Gajowy, 18 Wrzesień 2010, 00:20:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gajowy

Witam. Mam pewien problem z moja Kawa. Zaczęło się od tego ze jak przełączałem na rezerwę to motocykl zaczął mi przerywać, wiec przeczyściłem kranik, zbiornik, kupiłem nowe świece, filtr, chciałem wszystko poskładać i nagle zonk bo Kawka nie chce odpalić, tak jakby paliwo nie dochodziło do filtra  i teraz nie wiem czy dobrze wszystko poskładałem, dzwoniłem do Pitera dal mi kilka wskazówek, posiedziałem podumałem no i nic nie wskórałem  :-\ Pewnie coś źle moglem poskręcać albo podłączyć no niestety jeszcze się dobrze na tym nie znam. I tu jest właśnie prośba czy miał by ktoś jutro czas żeby na to spojrzeć fachowym okiem bo pewnie to jakaś drobnostka będzie. Chciałbym go jutro poskładać bo tak to właśnie bywa ze jak motocykl na chodzie to telefonów o kupno nie było a dzisiaj dzwonił do mnie kumpel ze chciałby po niego przyjechać w niedziele :-\.Mieszkam 25 km od Kielc kolo Małogoszcza lecz mam możliwość transportu motocykla do Kielc.Z góry dziękuje za pomoc. ;)
tel.606-703-763

Arek

Coś mogło z kranikiem prztyknąć...może spróbuj z nim pomajstrować, albo dla pewności zrób na krótko ze zbiornika do gaźników, jak będzie dzialać (lekko może przylewać) to znaczy że coś z kranikiem :)
Czasem to filtry paliwa są takie lipne że nie puszczają dobrze benzyny....

Gajowy

Temat już nieaktualny,po całym dniu spędzonym w garażu motocykl ożył. No i dzisiejszy wieczór już u nowego właściciela  ;)
tel.606-703-763

Arek

Gajowy

Zamontowalem mniejszy filtr, motocyklowy a nie samochodowy, skrecilem troche inaczej kranik i po pewnym czasie odpalil. Tylko z tego co wiem nadal jak sie jedzie i przelaczy na rezerwe to gasnie i nie chce chodzic. Dzieki za wskazówki. Pozdrawiam
tel.606-703-763

Naitsabes

Może zabrzmię głupio ale różnie to bywa i może zamiast przekręcić na rezerwę to go zamykacie ;]

Arek

Słusznie, może tak go złożyłeś że zamiast na RES przełącza na OFF, czasem to kwestia lewo-prawo :D

Gajowy

Heh nie dobrze jest złożony bo sprawdzałem 10 razy właśnie  po to go rozbierałem bo już wcześniej mi nie chciał hulać na rezerwie, przeczyściłem poskladalem i jest to samo. No ale teraz motocykla juz nie ma za to jest inny :D i tu sie muszę pochwalić  nowym nabytkiem Suzi Savage, i chyba przy tym rodzaju motocykla juz zostanę, wczoraj wróciłem nim z Gliwic i spisuje sie wyśmienicie.Jak do czwartku sie wyrobie z oplatami(bo niestety od dzisiaj juz studia mi sie zaczely) to zawitam na spotkanie 8)
tel.606-703-763

Szczurkov

Cytat: GAJOWY w 20 Wrzesień 2010, 15:45:13
Heh nie dobrze jest złożony bo sprawdzałem 10 razy właśnie  po to go rozbierałem bo już wcześniej mi nie chciał hulać na rezerwie, przeczyściłem poskladalem i jest to samo. No ale teraz motocykla juz nie ma za to jest inny :D i tu sie muszę pochwalić  nowym nabytkiem Suzi Savage, i chyba przy tym rodzaju motocykla juz zostanę, wczoraj wróciłem nim z Gliwic i spisuje sie wyśmienicie.Jak do czwartku sie wyrobie z oplatami(bo niestety od dzisiaj juz studia mi sie zaczely) to zawitam na spotkanie 8)

Ja Cie...! A dasz się bajknąć?! Wspomnienia wracają  ;) Super maszyna! Gratulacje!
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Gajowy

No..no..nodobra dam;D Musze tylko zawory wyregulować bo trochę cykają. ;D
tel.606-703-763