24 Październik 2020, 22:06:49

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Lokal KFM - "Club House KFM"

Zaczęty przez pawel, 11 Wrzesień 2010, 11:17:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Duszmen

Fafik dzięki za chęci, na pewno skorzystamy z oferty przy kolejnych pomieszczeniach a na dzień dzisiejszy jest tak:

- płytki są zafugowane, pomalowane farbą olejną okna wewnętrzne i framugi drzwi, obcięte drzwi do odpowiedniej wysokości, pomalowana sala główna, tanc-buda i kuchnia oraz położone płytki klinkierowe wewnątrz grilla. (zdjęcia jutro bo jak skończyliśmy już było ciemno). Jutro nie pracujemy a gdyby ktoś chciał pomóc to zapraszamy we czwartek od 15.00.

Dzisiaj pracowali: Jacu, Hans, Cezary-Alien, Dorcia Cezarego i ja.

Lokal już jest nie do poznania  :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Cezary

To prawda lokal jest nie do poznania, nabral kolorow i przytulnego miejsca gdzie bedziemy spedzac nasz wspolny czas. Czeka nas jeszcze duzo pracy ale mam nadzieje ze wspolnie zbierzemy sily do pracy a z czasem  zasiadziemy razem przy stole w naszym wymarzonym "Club House KFM"
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Duszmen

Witajcie.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dziś pomogli dziś w rozładunku i remoncie lokalu. Niestety, procedury firmy Rigips Saint-Gobain sprawiły, że spóźniliśmy się 40 minut. Poza tym płyty musieliśmy przywieźć na dwa razy w związku z czym pierwszy rozładunek przy pomocy około 12 osób trwał chwilę, natomiast drugą partię rozładowaliśmy we czwórkę dosyć długo. Ponadto dziś sprzątnęliśmy całość lokalu, spaliliśmy śmieci, domalowaliśmy poprawki, podwiesiliśmy sufit w pierwszym korytarzu, wyskrobaliśmy łazienkę i poszpachlowaliśmy dziury i podłączyliśmy wodę do łazienki. Bardzo dużo już jest zrobione natomiast wiele jeszcze przed nami. Wszystkich chętnych zapraszam na sobotę na 09.00, będzie robota dla wielu osób więc kupą mości panowie, kupą!!

Duszmen

Dziś w naszej siedzibie Obek, Duszmen, Hans i Marcin CK. Łączone były puszki, zakładane gniazdka, podłączane lampy, układane płytki na schodach wejściowych oraz docinane profile na drugą część korytarza.

Następne prace we czwartek 22.03 od godziny 15.00 i oczywiście w sobotę 24.03 od 09.00- zapraszamy do pomocy.

W sobotę mamy dużo do zrobienia:
-dokończenie sufitu w drugiej części korytarza
-układanie płyt g-k w pierwszym korytarzu na ścianach
-szpachlowanie klejem płyt na suficie i ścianach
-pocięcie reszty drewna i ułożenie w stos
-montaż sufitów podwieszanych w łazience
-sprzątnięcie terenu naszych prac (po stopnieniu śniegu jest masakra)

Proszę wszystkich którzy mogą wpaść o pomoc, będzie zawsze bliżej do końca a otwarcie lokalu już wkrótce :)

Naitsabes

U mnie bez zmian. Czwartek do późna. Obecny w sobotę.

Szczurkov

Przypominam, że mam do przewiezienia do lokalu: Lodówkę, ławę i kosiarkę spalinową (do uruchomienia). Potrzebny transport!
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Cezary

Transport jest juz mowilem ??? Szczurek zadzwon to sie zgadamy kiedy.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

olo

Ja dysponuje przyczepką.odkryta z burtami.wielkość-wchodzi duży quad.Gdyby była potrzebna do przewozu czegokolwiek jest do dyspozycji.proszę po prostu o info.

Duszmen

Do naszego lokalu dotarły już krzesła, zamontowane są lustra na ścianach i w barze, zafugowane płytki na schodach wejściowych, zafugowane parapety, położone płyty na suficie w drugim korytarzu i podłączane były dziś dalej gniazdka i włączniki. Zdjęcia wrzucę jutro. W przyszłym tygodniu przyjadą stoły i ma działać już nasz prąd. Teraz pilną sprawą jest jak najszybciej zrobić łazienkę bo ceramika już przyszła. Woda już podłączona i czekamy na baterie, które załatwił Kali.

Następny dzień pracy w lokalu to wtorek od 15.00 - zapraszamy

Za dziś dziękuję bardzo: Naitsabesowi, Obkowi, Jance, Pająkowi, Cezaremu-Alienowi, Adre, Furiowi, Kariotowi i Mironowi. (mam nadzieję że nikogo nie pominąłem)

Lewa w górę...

Gery

Byłem niedawno i widziałem, kawał dobrej roboty, gratulacje!!!! 
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Duszmen

W lokalu znów nastąpiło trochę zmian, niestety nie udało nam się na tyle wykończyć by zorganizować spotkanie przy jajeczku wielkanocnym ale już pod koniec kwietnia będzie inauguracyjna impreza otwierająca Club House Stowarzyszenia CK RIDERS  i Kieleckiego Forum Motocyklistów. Na dzień dzisiejszy sala główna jest praktycznie ukończona, w łazience i korytarzach zrobione są już sufity podwieszane. W ubiegły czwartek poszpachlowaliśmy ubytki w łazience i korytarzach i jest to przygotowane pod elewację wewnętrzną. Powiesiliśmy też spadochron na sali do tańca i pospawaliśmy ladę do baru ze szklanymi półkami. Jest już coraz ładniej. Teraz potrzeba się sprężyć, żeby zdążyć przed rozpoczęciem sezonu 12.05. Prosimy wszystkich chętnych o pomoc w pracach w każdy wtorek i czwartek od 14.00 oraz w każdą sobotę od 09.00.

W czwartek standardowo byli: Obek, Duszmen, Jacu, Andy, Hans.

Duszmen

Witajcie.
Po ostatniej zwariowanej sobocie znowu mamy dużo zmian w lokalu:
- położona struktura na pierwszym korytarzu (ściany,sufit)
- położona struktura w łazience
- podłączony własny prąd w lokalu
- przygotowana część szafek do kuchni
- przygotowany duży korytarz pod strukturę
i wiele innych drobnych rzeczy. Więcej informacji jutro wieczorem.

Duszmen

Wczoraj było kilka osób w lokalu i znów do przodu: coraz więcej pomieszczeń ma prąd, świeci się już korytarz i łazienka, poskręcane szafki w kuchni i wiele innych drobnych rzeczy , które zajmują mnóstwo czasu. Zapraszamy do pomocy na jutro, potrzeba jest pilnie posprzątać salę główną, kuchnię i łazienkę.

Lewa w górę.

Duszmen

W poniedziałek 04.06 zapraszam od godz.15.00 wszystkich chętnych do pomocy w lokalu. Troszkę ostatnio robiliśmy mniej bo każdy chce pośmigać w sezonie ale wracamy powoli do prac bo trzeba przygotować lokal do oglądania euro prawda?? przez ostatnie dwa tygodnie zainstalowaliśmy kuchenkę gazową, lodówkę, grill zewnętrzny i kilka drobnych prac w środku. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu skończymy drugi korytarz.

siwysimon1

jeśli potrzeba coś przewieź to nie ma problemu. mam sporo dostawczaków
SIwy