25 Październik 2020, 00:13:16

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Lokal KFM - "Club House KFM"

Zaczęty przez pawel, 11 Wrzesień 2010, 11:17:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

11 Wrzesień 2010, 11:17:00 Ostatnia edycja: 13 Wrzesień 2010, 13:37:00 by Jaszczur (Pawel)
Najbliższe czwartkowe spotkanie 16 września 2010 zaczynamy od spotkania przed bramą  lokalu o godzinie 19 i o 19:30 wracamy do Stangreta.
W obecnej chwili nie możemy jeszcze nie z niego korzystać ale kto nie był zobaczy jak wygląda.

Lokal każdy zobaczy jak wygląda i co trzeba w nim zrobić własnymi rączkami.
Na ostatnim spotkaniu czwartkowym omawialiśmy sprawy lokalu.
W skrócie: Na razie skupiamy się nad remontem jednego pomieszczenia tego z wyjściem na plac (kuźnia). Po pomalowaniu będą potrzebne meble głównie stoliki, stoły i coś do siedzenia jak i inne. Może zalegają Wam takie w piwnicy, garażu itp. czasami po remoncie w domu coś się zmienia jak ktoś ma niech zrobi zdjęcia na czwartek. Nie chcemy żeby meble zostały dane do lokalu tylko wypożyczone czyli w każdej chwili po poinformowaniu osobą, która je dała może je zabrać (inwentaryzacja zajmę się osobiście czyli kto dał, co i zdjęcie).

Każdy z nas ma życie prywatne, rodzinę, pracę dlatego sprawa lokalu trochę się wydłużają. Dlatego na spotkaniu w czwartek padała propozycja żeby ruszyć z tematem jak wyżej opisałem :).
W obecnej chwili nie ma w lokalu prądu, wody.

Mapka:
http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=117536445356458291767.000482cc045193ee5051b&ll=50.852775,20.621681&spn=0.082146,0.264187&z=13

sz_kamil

Hejka,
W razie czego polecam sie w miare moich mozliwosci i umiejetnosci ( sprawy trudne robie od reki , a na cuda potrzebuje troszke czasu ) .

Szczurkov

11 Wrzesień 2010, 14:01:22 #2 Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2010, 14:12:18 by pszczurkov
Tak na 90% będzie lodówka z mojej strony i może komodę bym jeszcze wyczarował. Tylko transport potrzebny..  Wersalki nie dostane :/
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

sz_kamil

w razie czego dysponuje autkiem typu bus ( iveco daily ) tyle ze w godzinach mojej pracy :P

pawel

W sprawie transportu mam hak w samochodzie. Jak coś można wypożyczyć przyczepkę za 25zł/doba. Chyba że może ktoś ma przyczepkę :)

denwer

Ja mogę dać od siebie parę rzeczy na siłkę:
Atlas, wiosła, orbitrek, steper, przyrząd do brzuszków i ławeczka.
Ale myślę że najpierw podstawowe rzeczy a później będziemy martwić się resztą.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

motogirl27

My z Leonem ze swojej strony możemy zaoferować pomoc w elektryce(instalacje w końcu mężuś elektryk z zawodu a stolarz z zamiłowania), stolarka itp w wolnej chwili (ale po 19 września czyli po bajzlu warszawskim) moglibyśmy podjechać zobaczyć co możemy zrobić. Jak się przyda nasza pomoc to informować nas to będziemy działali

Naitsabes

Trochę się widzę zagalopowaliśmy, wkradł się mały bałagan i pewne niejasności. Nie mamy jeszcze prawnej podstawy do użytkowania lokalu więc spotkania tam póki co mijają się z celem i Stangret jest jak był. Oczywiście jeśli macie ochotę nic nie stoi na przeszkodzie by tam zajechać i pokazać zainteresowanym jak to wygląda ale w tym celu muszę umówić się z ekipą z MOSIRu, że będziemy. Sprawa lokalu nie utknęła w punkcie z braku czasu, a spraw papierkowych które jak wiadomo gładko nie idą. Ponadto, przejęcie lokalu to nie taka błaha sprawa i trzeba mieć kasę na jego utrzymanie. Dlatego nie bądźmy tak w gorącej wodzie kąpani i podejdźmy do tego z należytą powagą i dystansem by wszystko było ok.

PS. Ostatnie spotkania KFM stały się spotkaniami organizacyjnymi, a z założenia miały być to spotkania towarzyskie i mamy nadzieję, że do tego wrócimy ;) Zapraszam przy tym wszystkich forumowiczów którzy się trochę zniechęcili przychodząc na spotkanie i musząc słuchać o sprawach o których nic nie wiedzą zamiast się poznać jak należy, spędzić wspólnie miło czas czy po prostu pojeździć co jest głównym spoiwem naszej małej społeczności, a o czym chyba trochę zapomnieliśmy.

pawel

13 Wrzesień 2010, 13:41:02 #8 Ostatnia edycja: 13 Wrzesień 2010, 13:47:44 by Jaszczur (Pawel)
Spotykamy się przed bramą do lokalu 16 września 2010 o godzinie 19:00. Jak Naitsabes uda się załatwić wejście to kto nie był zobaczy jak wygląda lokal i o godzinie 19:30 wracamy do Stangreta.

PS. Informacje na mapce poprawione mam nadzieję, że w pierwszym półroczu 2011 roku. Będziemy mogli się już spotykać w Club House KFM, trzymam kciuki za to :)

Hans

Z racji, że jestem "świeżak" i czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć jak z tym tematem. A mianowicie sprawa Club House'u padła i jest Rumcajs/Galeon/Stangret?

jaszczur

Cytat: Hans w 13 Maj 2011, 13:23:08
Z racji, że jestem "świeżak" i czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć jak z tym tematem. A mianowicie sprawa Club House'u padła i jest Rumcajs/Galeon/Stangret?

Z tego co mi wiadomo w sprawie Club House papierkowa droga jeszcze daleka.
W obecnej chwili spotykamy się w pizzerii Rumcajs - czyli "kątem" w nie swoim lokalu.
Mapka trochę Ci pomoże http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

Możesz się spotkać jeszcze z miejscami:
Pizza Roadway - pierwsze miejsce spotkań.
Na spotkania zaczęło przychodzić coraz więcej osób musieliśmy zmienić lokal. Wybór padł na Ogrody Hotelu Stangret w okresie letnim a zimą spotykaliśmy się na ul. Legnickiej w barze ale dużo osób nie przychodziło, że względu na dym papierosowy.
Padła propozycja pizzerii Galeon i od pewnego czasu spotykamy się tam w lecie i zimie. Wcześniej był tam lokal Rumcajs stąd różne dwie nazwy przeplatają się w wątkach.

Duszmen

Dla jasności sprawy - spotkania motocyklowe - jak napisał Jaszczur robimy na razie w Galeonie (Rumcajs) natomiast lokal, który od miasta otrzymało stowarzyszenie CK Riders będzie dopiero remontowany, a otwarcie będzie ogłoszone i tam też przeniesiemy spotkania KFM.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

ZWIERZU

jeżeli będzie potrzebny osprzęt elektryczny do remontowanego lokalu typu kable, puszki gniazdka itp itd mam możliwość załatwienia tego za pół ceny. Pracuje w sklepie elektrycznym, fakt że w Olkuszu ale zawsze mogę dowieść do CK
Zwierzu (Dawid Brodziński) tel 669906864

Duszmen

1 Grudzień 2011, 19:05:51 #13 Ostatnia edycja: 2 Grudzień 2011, 14:06:33 by Duszmen
       Informuję wszystkich forumowiczów, że Stowarzyszenie CK RIDERS jest w przededniu podpisania umowy o wynajem lokalu na stadionie. Wszelkie darowizny są mile widziane, każda pomoc na wagę złota. O wszystkich sprawach z tym związanych będę pisał w miarę załatwiania kolejnych tematów. Gdyby ktoś chciał nas wspomóc to podaję nr konta:

Stowarzyszenie CK RIDERS Kielce
ul. Paderewskiego 3/5 m. 48
25-017 Kielce
ING Bank Śląski S.A  nr rachunku : 72 1050 1416 1000 0090 7299 8173

Wszelkich informacji o stanie zaawansowania prac udzielam osobiście. Tel.:602 887 447

Duszmen

24 Styczeń 2012, 16:27:08 #14 Ostatnia edycja: 25 Styczeń 2012, 00:13:22 by Duszmen
Wszystkich chętnych do pomocy w remoncie lokalu zapraszam:

Środa 25.01 godz.09.00
Sobota 28.01 godz. 09.00
Niedziela 29.01 godz.10.00

Potrzebne będą wiadra, szczotki do zamiatania, szufelki, łopaty, szpachelki, packi, łaty.

Potrzebne jest pilnie dojście do kogoś, kto po kosztach produkcji sprzedałby nam nw produkty (lub przekazał nieodpłatnie):

- 80-100 m2 gresu na podłogę
- wkład kominkowy około 12-14 kW.
- około 100mb kabla głośnikowego 2x0,75
- 8-10 szt. żyrandoli na jedną żarówkę
- kuchenka gazowa z butlą
- około 40 gniazdek prądowych z uziemieniem
- około 25 włączników prądowych jedno i dwuprzełącznikowych

:) to na razie tyle gdyż w pierwszym terminie chcemy zrobić salę główną z barem, kominkiem i grillem oraz kuchnię i łazienkę.

Na chwilę obecną nasi forumowicze zadeklarowali:

Andrew - zestaw mebli pokojowych; stół, krzesła, ławka (ogrodowe); 2 materace ze stelażem
Radek - wyposażenie sanitariatów czyli umywalki i ubikacje
Duszmen - zestaw HiFi z 4 kolumnami; kuchenka mikrofalowa; butla gazowa ze słoneczkiem
Szczurkow - lodówka, ława, kosiarka spalinowa
Andre - wykonanie instalacji sanitarnych (podłączenie wody i ścieków)
Andrzej - prace stolarskie przy barze
Pat - kanapa, piecyk gazowy, meble

Jeżeli ktoś chciałby coś przekazać to proszę najpierw o kontakt telefoniczny lub pw bo wiadomo, że nie wszystko jest potrzebne lub będzie potrzebne w późniejszym terminie.
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem, jeśli tak to pisać :)