21 Wrzesień 2020, 22:13:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

KIPER wita wszystkich

Zaczęty przez KIPER, 5 Wrzesień 2010, 18:13:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

KIPER

Witam serdecznie wszystkich. Jestem  nowicjuszem jeśli chodzi o motocykle. Od niedawna jestem szczęśliwym właścicielem HONDY CBR 600 F4. Mieszkam w Kijach.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.
KIPER

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

TomekAAA

hEY!

Fajną trasę masz między Kijami a Jędrzejowem!

Wrzuć jakiś avatarek (fotkę) Twoją lub motka do profilu.  ;D

Naitsabes

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Iza

shpx

Witam, jadąc do pracy Kije omijam z daleka - za bardzo misiaki lubią to miejsce ;)
Ale faktycznie trasa: Kije-Morawica, Kije-Pińczów i Kije-Jędrzejów - nowe sztuki, tylko za mało zawijasów i nudą zalatuje... ;)

Witam na 4um!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

TOMI

Sloniucbr

Siema widac mamy ta sama maszyne wrzuc jakies fotki :)) Pozdrawiam mam nadzieje ze razem kiedys polatamy moj numer gg 9693052 odezwij sie

KIPER

Dzięki za tak ciepłe przyjęcie. Mówiąc szczerze to się nie spodziewałem  :)
Rzeczywiście Kije są dość mocno "obstawiane" przez "misiaków" ale da się z nimi żyć. Trasy też ładne Kije-Jędrzejów, Kije Morawica. Dopiero zaczynam przygodę z motocyklami więc czeka mnie duuuuuuużo nauki :)
Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc z Waszej strony / techniczną i nie tylko/ bo /świerzak" jestem w tym temacie.
KIPER

shpx

A ten Twój nick to intrygujący: pichcisz własne trunki? :-) bo o fascynację śledziami Cię nie podejrzewam...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

KIPER

Cytat: shpx w  8 Wrzesień 2010, 11:49:49
A ten Twój nick to intrygujący: pichcisz własne trunki? :-) bo o fascynację śledziami Cię nie podejrzewam...
he he he. Nie no coś ty. To dłuższa historia.... ;)
KIPER

andy

BMW

prim76