24 Listopad 2020, 17:43:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Bezpieczeństwo i przestrogi.

Zaczęty przez shpx, 28 Lipiec 2009, 14:04:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Naitsabes

Mocne są te reklamy Brytyjskie

arturro

Ten filmik z sarenką jest dużą przestrogą. Sam miałem podobny przypadek na obwodnicy w kielcach. Jechałem samochodem okolo 140 km/h i wyleciala mi sarna. naszczęscie zrobilem unik w ostatniej chwili i uderzylem ja w kopyta. Ani samochodowi ani sarnie sie nic niestalo. ale ja bylem mokry. Motorem takiego uniku przy takiej predkosci nie mozna wykonac. Jestem przekonany ze jadac wtedy motocyklem bylo by po mnie.

Andrzej

Te filmiki dają do myślenia :(

Naitsabes

29 Lipiec 2009, 02:16:15 #4 Ostatnia edycja: 29 Lipiec 2009, 02:17:59 by Naitsabes
No mnie osobiście cos takiego malo braklo a by sie wydarzylo. Ostrzegali mnie starsi motocykliści o takich sytuacjach jadąc przez las i fakt brałem to zawsze pod uwagę ale to 100 to się jedzie. Wyskoczył mi lis, to szczęście że szybko przeleciał a i zauważyłem go natychmiast. Tak czy siak pory spocone i od razu człowiek pokory nabiera

Motorynka

O rajciu, no nieprzyjemnie to wyglada, choc widac ze manekin. tak czy siak mi przez okno kierowca samochodu powiedzial ze mnie nie zauwazyl (z piskiem opon kolo mnie przejechal i sie cofnal do mnie), i zebym nastepnym razem stawala bardziej z prawej strony, wtedy myslalm ze zemdleje

Łukasz

Straszny trochę ten filmik mnie dzisiaj samochód załatwił ale na szczęście tylko spryskiwaczami :)

Rafal

Pytanie jest kiedy w polsce będą emitowane tego typu filmy?A wyobrażasz sobie oburzenie grup motocyklowych po obejrzeniu tego filmu http://www.youtube.com/watch?v=gPrlYU_n14s ? Pamiętasz co było o warzywkach  :)

Rafal

Temat dotyczący bezpieczeństwa troche sie rozciągnął jest juz w kilku miejscach. Mozna było by go uporządkować.

Arek

No ten filmik niesie ze sobą ogromne przesłanie. Niestety kto zapłaci za taką kampanię?Przecież Polsat za free tego nie będzie puszczał czy zapewne inna stacja....Moze jak sami coś wymyślą i dostaną PAS Polsatu, to coś wyemitują  :)

Rafal

Myśle ze tego typu kampanią powinny zająć sie władze, może firmy ubezpieczeniowe.Pamiętasz reklame z Hołkiem pijesz nie jedz?Mogli by przeprowadzic podobne akcje.Albo firmy ubezpieczeniowe w końcu to reklama społeczna, PZU miało chyba kilka takich ...

Arek

W sumie racją, Nie pamietam dobrze ale Hołowczyc też na rzecz bodajże Kuliga promował bezpieczne przejazdy przez torowiska (szczególnie bez zapór). Więc jednak się da, ale jak się to odniesie do motocyklistów - narazie rząd nie interesuje sie tym zbytnio, może te strajki na autostradzie ich ruszą...

Naitsabes

Co do strajku na autostradzie dziś przeczytałem komentarz pod jednym z artykułów motocyklowych (http://moto.pl/MotoPL/1,88572,7259163,Zrobmy_miejsce_dla_motocykli.html)  "a ja mam gdzieś robienie miejsca motorom - one blokują nam A4 - to ja im blokuje drogę w mieście. Jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie. ot co...." A komentarzy jeszcze gorszych jest cała masa. Z takim podejściem to co się nie zrobi będzie źle. Szkoda kaleczyć jeżyk by to komentować.