27 Wrzesień 2020, 02:15:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/10/02 - Jesienne Spotkanie Motocyklistów Mników 2010

Zaczęty przez maxon, 4 Wrzesień 2010, 10:01:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

maxon

4 Wrzesień 2010, 10:01:07 Ostatnia edycja: 8 Wrzesień 2010, 23:25:13 by TomekAAA
Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa-Południe serdecznie zaprasza na
XIII-te wydanie Mnikowskiego spotkania.
Jesienne Spotkanie Motocyklistów MNIKÓW 2010 odbędzie się
w sobotę 02.10.2010
Żelazne punkty imprezy nie ulegają zmianie; zapraszamy na paradę motocykli przez Kraków, Msze w parafi św. Brata Alberta w Mnikowie, wożenie dzieciaków oraz party na poligonie.
Nowością jest miejsce startu parady - tym razem startujemy spod TS. WISŁA z Ul. REYMONTA.
Nowe jest także miejsce koncertów - coprawda w dlaszym ciągu jest to poligon PASTERNIK, ale druga jego część - TEREN STRZELNICY z wjazdem od ul. Pasternik.
Mam nadzieję że przybędziecie, jak zwykle, w licznym gronie :) Nawet jesli będzie padał śnieg ;).
Wjazd oczywiście free.

http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=12234

...szerokości życzę

karola

Polecamy imprezę  :) :) :)
Erni był w zeszłym roku i bawił się znakomicie ( nawet sakwy wygrał  ;D ) szczególnie wieczorem na strażnicy, hehehehhe.........
Maxon obiecał, że się CK Bikersami zaopiekuje, ewentualnie załatwi nocleg jak będą chętni.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

maxon

Co taka cisza w temacie?.... impreza najlepsza pod słońcem:),nocleg dla "chorych"zapewniam!
...szerokości życzę

Naitsabes

Nie chcę za wcześnie się deklarować by potem zrezygnować ale mam nadzieję, że będę mógł pojechać.

karola

Ej ludziska, ruszta się  ;)
Na sobotę zapowiadają słoneczko i temperaturę koło 13 stopni.
Kraków w końcu nie tak daleko......... :)

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Arturo

Maxon napisz coś więcej o noclegu dla chorych.Bo chory na głowę już jestem ale moja dupa marznąć nie lubi.
Niedzielny kierowca

karola

Maxon pewnie biedaczek teraz pełne ręce roboty ma jako jeden z organizatorów Mnikowa.
Natomiast przekazuję co powiedział mi w rozmowie telefonicznej i co Erni opowiadał ( był na zakończeniu w zeszłym roku).
Spanko jest na strażnicy wojskowej, w ciepłych pomieszczeniach, na polowkach, śpiworki też są wojskowe.
W zeszłym roku zaproszeni goście tam właśnie przenieśli imprezę, żołnierze im ognisko przygotowali i bawili się niezle do godzin mocno poznych lub wczesnych, jak zwał tak zwał.
W każdym razie podam na PW telefon do Maxona, osobom które pojadą na Mników.
Ustalicie sobie wszystko.

shpx

Jak na razie jedzie nas dwóch.
Ustawiliśmy się pod pomnikiem 11 września, wstępnie o 07:30 w sobotę.

1. Arturo
2. shpx
3. ...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pat

Zapytajcie Maria bo też ma jechać z tego co wiem - tyle że on na forum to raczej nie zagląda...

Ja też może pojadę ale to w dużej mierze zależy od możliwości technicznych motocykla... będę wiedział dopiero dziś wieczorem...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

TomekAAA

Hey!

Rozmawiałem z Mario.
Starujemy we dwóch o 9.00 z Krakowskiej od Mario.

7.30 to dla mnie zdecydowanie za wcześnie. ;) Zapraszamy!!!!

pat

hej,

jadę z wami o 9:00 od Maria

Tomek, jeśli będziesz czytał jeszcze forum to puść mi smsa 502-502-136 to może byś mnie rano podrzucił do Maria bo podobno będziesz koło mnie rano jechał a ja mam moto u Maria.

Pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

shpx

To i ja się dołączam na 09.00 :D
Jak ktoś z Was ma tel do Arturo, to niech da mu znak sygnał! Ja nie mam i nie mam jak go poinformować o zmianie godziny... :-\
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

maxon

Bardzo dziękuję za przybycie reprezentacji CK Bikers .Pozdrawiam :)
...szerokości życzę

shpx

Cała przyjemność po naszej stronie! Więcej takich imprez! :-)

karola

Szymon, mijaliśmy Ciebie i Artura koło Miechowa  :) Jechaliśmy do Ojcowa.
Cieszę się ,że impreza udana.