4 Grudzień 2020, 20:00:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/01 - oprawa turnieju siatkówki w Kielcach

Zaczęty przez kali, 28 Lipiec 2009, 13:16:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

kali

kali

SebOOl

Cytat: kali w  3 Sierpień 2009, 14:43:27
Ja mam galaretki tylko muszę rozpakować

To na co czekasz? Jak możesz podeślij mi na maila.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Naitsabes

czoperski

...a ja galaretkę wolę zjeść niż tylko oglądać ;D >:( ;D

SebOOl

Cytat: czoperski w  3 Sierpień 2009, 17:30:56
...a ja galaretkę wolę zjeść niż tylko oglądać ;D >:( ;D

Gdybyś dojechał do końca parady to może miał byś okazję ...
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

czoperski

w tym tempie to te galaretki musiały być na koniec mocno...no wiecie rozgalarecone ;D

SebOOl

Oj były ;)
Zwłaszcza tazielona ... trzęsła trzęsła aż miło ....  ::)
Choć ta fioletowa w sumie mi się najbardziej podobała  :P

Andrzej

kali

kali

Iza

Kali- Tobie sie naleza szczegolne podziekowania w zwiazku z ta imprezka...

Determinacja czego nastepstwem Pelna Mobilizacja  ;D

Motorynka

5 Sierpień 2009, 22:28:19 #40 Ostatnia edycja: 5 Sierpień 2009, 23:35:18 by TomekAAA
Cytat: Motorynka w  2 Sierpień 2009, 22:04:10
Ale bylismy w "małpim gaju" czyli parku linowym, swietnie wyglada, i mam propozycje, zebyw czwartek przyjechac o 18 na spotkanie i pochulac troszke po tych linach :)

Niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych w ten czwartek na linki nie pójde, bo synek choruje :(  wiec przekladam na nastepne spotkanie.