21 Wrzesień 2020, 22:20:13

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/01 - oprawa turnieju siatkówki w Kielcach

Zaczęty przez kali, 28 Lipiec 2009, 13:16:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Duszmen

Jeszcze nie ale nie bój żaby-Kasieńka to ogarnie  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Naitsabes

Motorynka

Nie Sebciu, nawet nie wiem gdzie mial wyslac, bo jak go pytalam, to powiedzial ze mu chlopaki powiedzieli juz gdzie ma wyslac, wiec nie wiem kto co mu powiedzial.

czoperski

Motorynka

2 Sierpień 2009, 22:04:10 #19 Ostatnia edycja: 2 Sierpień 2009, 22:09:58 by Motorynka
Oj nawet nie patrzylam na zegarek Czoperski, ale pod stadionem bylismy ok 15 dopiero, nawet oficjalnie mielismy pozwolenie na obstaianie skrzyzowan, bo policji samochodow staczylo tylko na dwa skrzyzowania ze swiatalmi :D
Ale bylismy w "małpim gaju" czyli parku linowym, swietnie wyglada, i mam propozycje, zebyw czwartek przyjechac o 18 na spotkanie i pochulac troszke po tych linach :) sa 2 trasy niska, srednia i wysoka, niska dl dzieci 9 zl, srednia to wysilkowa trasa - 12 zl, a wysoka to umyslowa trasa 19 zl. jest to przed stangretem, jak jest skret juz do lesnego w prwao, to po lewej stronie jest parking, i to tez parking dla tych lin, wiec zapraszam chetncyh, ja biore synka i bedziemy tam o 18 :)
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20090714&Category=GALERIA11&Artno=909925909&Ref=PH

Naitsabes

Trochę wybiegło to poza temat postu ale ja się piszę.

SebOOl

Powiem wam że te trzęsące się galaretki to mi się będą po nocach śniły  ::) Było super. Organizacyjnie przejazd też lepiej wyglądał niż w sobotę.

Cytat: Motorynka w  2 Sierpień 2009, 22:04:10
Ale bylismy w "małpim gaju" czyli parku linowym, swietnie wyglada, i mam propozycje, zebyw czwartek przyjechac o 18 na spotkanie i pochulac troszke po tych linach :) sa 2 trasy niska, srednia i wysoka, niska dl dzieci 9 zl, srednia to wysilkowa trasa - 12 zl, a wysoka to umyslowa trasa 19 zl.

My połaziliśmy po najwyższej trasie (zajęło to prawie godzinę i kosztowało trochę wytrwałości - ręce szybko się męczą). Generalnie zajefajnie. Najlepsza na wysokiej trasie jest lina z której trzeba się przedostać (na tarzana) na siatkę, potem tyrolka.

Średnia trasa kosztuje jednak 14 zł.

No i fajnie by było jak by były zdjęcia z galaretkami ;)
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Andrzej

Pozwolicie że wrócę do pierwotnego tematu, co prawda w parku linowym było świetnie, ale to kilka fotek z naszego paradowania.

http://picasaweb.google.com/suselx/0102Sierpien2009OprawaTurnirjuSiatkowkiWKielcach?feat=directlink

Motorynka

No fajnem ale nadal nie wiemy gdzie maja byc przyslane galaretki :/

Andrzej

Andrzej

Osoba która wie coś na temat zdjęć z galaretkami proszona o pilny kontakt ;D ;D ;D

Andrzej

czoperski

13 minuta wiadomości zaczyna się relacja, ale pół motocykla sie niestety nie załapało >:(