4 Grudzień 2020, 22:43:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/01 - oprawa turnieju siatkówki w Kielcach

Zaczęty przez kali, 28 Lipiec 2009, 13:16:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

kali

28 Lipiec 2009, 13:16:13 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:40:54 by TomekAAA

[Dzisiaj o 11:04:39] kali: Moi drodzy kilka słów o paradzie sobota niedziela godz.13.00 pod hotelem centralnym

[Dzisiaj o 11:05:21] kali: oprawa turnieju siatkarskiego organizowana przez polsat i kieleckie media

[Dzisiaj o 11:06:12] kali: o godz. 13.30 wyjazd spod hotelu ul. sienkiewicza pod hale

[Dzisiaj o 11:06:43] kali: z nami jada hostessy na platformach

[Dzisiaj o 11:07:02] kali: trzeba obstawić dwa dni sobotę i niedziele

[Dzisiaj o 11:07:24] kali: na kazdy dzień po około 15 motorków

[Dzisiaj o 11:08:23] kali: Ci co jadą w danym dniu wchodzą na mecze motorki mogą zostać na parkingu pod halą jest ochrona

[Dzisiaj o 11:09:30] kali: bilety udało mi się załatwić mam nadzieję że i wzmianka w prasie i fotki

[Dzisiaj o 11:10:14] kali: może będą jakieś gadzeciki ale nie obiecuję

[Dzisiaj o 11:10:53] kali: deklarujcie się kto w jakim dniu chciałby wziąść udział

[Dzisiaj o 11:11:05] kali: liczy sie kolejność zgłoszeń

[Dzisiaj o 11:11:38] kali: szkoda że nie mamy koszulek CK Bikers FMK
kali

Motorynka

Jak juz pisalam na Boxie - bede, Jacek pewnie tez, ale to juz on musi napisac :)

kubek

Ja się pisze na sobotę. Niedziela niestety w pracy:/

jacu

kali ja się piszę na pewno tylko w czwartek w stangrecie powiem ci czy w sobotę czy w niedzielę ale chyba niedziela
GG 4875121

Andrzej

Ja też się chętnie przyłączę , a co do koszulek to masz rację tylko ciekawe dlaczego jak Radek proponował to temat jakoś dziwnie zaginął   8)

Radek

Dopiero dzisiaj dostałem pliki graficzne od Sebastiana, wiec sprawe uruchomiłem dzisiaj. Projekt jest obrabiany przez grafika bo nie jest kompletny.:P
Nie dało sie nic ustalic w tym hałasie wiec zamowiłem rozmiary na chybił.
Kto pierwszy ten lepszy ;D
Koszulki najwcześniej mogą byc w sobote. :(

Andrzej

Radek

SebOOl

Wiedzę że usteleń na sobotę nikt nie wstawił na forum.
Jednak jestem zainteresowany niedzielą.
@Motorynka
Jak możesz wstaw2 tu listę osób które się zadeklarowały na niedzielę.
Kali mówił ze parada jest o 13:30 wiec proponuje się spotkać o w niedzielę o 13:00 pod Rodwayem.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Naitsabes

Ja jestem na niedziele więc 13 pod roadway-em? Jedziemy z koszulkach które, no mają już być? Pytam bo nie wiem czy brać kurtkę czy jechaę w T-shircie ;)

SebOOl

Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

robson

Sobotnia parada bardzo udana, w miłym gronie. Dzięki za towarzystwo. Jeśli nie wyjedziemy z Kielc to na niedzielę się piszemy ja i plecaczek. Pozdrawiam.
bez podpisu

Xylena

hmmm, na tym czerwonym czoperku to nie Valdi ? poznalismy sie kiedys ...

Naitsabes

A dostał ktoś te zdjęcia co nam robiono na platformie?