2 Grudzień 2020, 05:39:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

virago bez mocy co jest?

Zaczęty przez awo_marek, 23 Sierpień 2010, 00:39:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

awo_marek

jadąc do krakowa virago nagle straciła moc przez jakieś 60 km jechała jak szalona mocy jej nie brakowało szybko się zbierało generalnie wszystko było ok. po 5 min postoju w ogóle inny motor
v max to 70-80 km\h tak jak by nie chciała się wkręcić na wysokie obroty?
zastanawiam się co jest filtry wymienione świece wymienione możliwe jeszcze że coś z gaźnikiem ? ale może wy mieliście podobne zjawisko??? a no i jeszcze działo się coś takiego że raz szła a raz ją coś muliło i pochwili się odblokowało i znowu było ok ale to tylko podczas przyspieszania...

denwer

A zdradzisz nam jaka to wirówka , bo jest ich trochę ??
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Arek

Zbadaj też układ zapłonowy, też kiedyś mialem podobny objaw ale niestety nie zdiagnozowałem usterki, ale samo się ustatkowało.

awo_marek

denwer

Z tego co pamiętam to 535 miały problemy z gaźnikami, a dokładniej membrany w nich zawarte. Jak się uszkodzą moto traci wigor (jedzie bo jedzie).
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

awo_marek

a da się je wymienić samemu?
czy może trzeba synchronizować gaźniki po tym zabiegu

MarcinKielce

Jeśli jesteś doświadczony w tym temacie masz szanse zrobić to sam. Wymiana membran obawiam się że wiąże się z synchronizacją ponowną, raczej większość ingerencji w gaźniki z tym się wiąże, ale że nie mam pewności, sam tego nie robiłem nie powiem Ci na 100%. Ale jest tu taki ktoś mianowicie Pan PITER który na 100% będzie znał odpowiedzi na Twoje pytania. Napisz PW do niego i będziesz miał sprawę jasna i klarowną. A najlepiej to umówić się z nim, podjechać, sprawdzić moto i wiesz na czym stoisz.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

piter

Cytat: MarcinKielce w 26 Sierpień 2010, 23:08:46
... Pan PITER który ....

Bardzo proszę bez "panowania"  :).
Pomimo siwych włosów : Piter, just Piter.

Pozdrawiam
Piotr
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Słoniu

Prawdopodobnie zarzucilo świecę.Wtedy ginie iskra i dupa zbita,brak mocy.Wykręć świecę i zobacz czy nie ma czarnego tłustego nalotu.Jeśli jest to oznacza zbyt bogatą mieszankę (za dużo paliwa ,za mało powietrza) lub źle dobrana ciepłota świecy.
SŁONIU
660346122

awo_marek

świece to wymieniałem ze 3 razy i nic to nie dało zajmę się tym głębiej zimą bo szczerze to odpuściłem trochę temat

Słoniu

Tu nie chodzi o wymianę świec ,leczna ich obserwacji.Barwa nalotu na świecy wiele nam powie o składzie mieszanki.Powiedz czy przy utracie mocy występowało strzelanie z rury wydechowej. 8)
SŁONIU
660346122