18 Wrzesień 2020, 19:55:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mandat za pomoc w zabezpieczaniu :((

Zaczęty przez sz_kamil, 22 Sierpień 2010, 13:38:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Cytat: Iza w 25 Sierpień 2010, 13:39:07
Pawcio,
na spotkaniu czwartkowym chętnie dorzucę się. Proponuję by i inni  mieli szansę dołączyć do akcji.

W najbliższy czwartek na spotkaniu, kto chce niech dorzuci się do zniczy i kwiatów na grób Michała Bieńka.

Iza niech ten wątek zostanie taki jak jest. W sprawie listopada jak coś zorganizujemy zbiórkę w październiku

sz_kamil

Dzis mandat został uregulowany , Podziekowania dla Pawła za zaangażowanie oraz dla wszystkich osób ktore wsparły mnie złotówkami , jak i dobrym słowem :D Dziekuje Wam Wszystkim.

Słoniu

I tak powinno być zawsze.To bardzo pocieszające ,bo człowiek nie traci wiary w ludzi.
SŁONIU
660346122

pawel

2 Wrzesień 2010, 11:36:30 #33 Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2010, 11:47:32 by Jaszczur (Pawel)
Dziś wpłaciłem na konto zebrane pieniążki ze spotkania KFM.
Po zapłaceniu mandatu pozostało 305zł.
Dziś po pracy kupię wieniec  i kilka dużych zniczy na grób Michała Bieńka.

Dzisiejsze (2 września 2010) czwartkowe spotkanie KFM o godzinie 19:00 na ul. Ściegiennego na parkingu - Mapka

pawel

Wiązanka z żywych kwiatów 150zł, 4 duże znicze 100zł.
Pozostało 55zł

dumaty

sz_kamil

po twarzy to ciezko poznac , ale po autko :D Niebieskie  Audi A4 kombi :D . Jak by było ciszej to bym poznał czy diesel czy benzyna :D

Słoniu

Nooo co Ty Kamil nie pamiętasz ????? Musiało Cię nieźle telepać z nerw!
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Wiesz gość mnie zatrzymał i potem schował sie w aucie . Dlatego pamietam tylo autko .

pawel

Wrzucam link zamieszczony wczoraj przez sz_kamil w shoutboxi dotyczący podobnej okoliczności w Głogowie (Gazeta Wrocławska)

http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/315315,glogow-motocyklisci-zdemolowali-auto,id,t.html?cookie=1

denwer

Cytat: Jaszczur (Pawel) w  7 Październik 2010, 08:44:17
Wrzucam link zamieszczony wczoraj przez sz_kamil w shoutboxi dotyczący podobnej okoliczności w Głogowie (Gazeta Wrocławska)

http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/315315,glogow-motocyklisci-zdemolowali-auto,id,t.html?cookie=1

Ciekawe jak by zachował się kierowca Clio jakby przejechał na "późnym  żółtym " a kolo tirem z boczku by przyfasolił mu z premedytacją bo miał pierwszeństwo >:(
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

sz_kamil

Wrzucę wam co napisała osoba ktora brała udział w kondukcie .

"Powiem wam dokładnie jak to było, bo działo się to prawie na moich oczach.

Za karawanem jechał konwój motocykli, grubo ponad 100 maszyn. Nie liczyłem ale było na prawdę masę ludzi. Walerka znało bardzo dużo kolegów nie tylko z klubów motocyklowych.

Na jednym ze skrzyżowań, praktycznie na ostatnim przed kościołem kolega odpowiedzialny za zabezpieczenie krzyżówek nagle został staranowany przez Clio prowadzone, przez dwóch małolatów z frajerskim wyrazem twarzy. Na dodatek Clio stało jako trzecie i ciągle podjeżdżało okazując swoje niezadowolenie. Nagle wyjechało z kolejki i staranowało wywracając motocykl kolegę. Wbiło się w środek konduktu i potrącając jeszcze jeden motocykl, który się wywrócił (z pasażerką, ale na szczęście nic się nie stało) zaczął uciekać. Przejechał pod prąd, wskoczył na wysepkę oddzielającą pas ruchu i rura. Jak przebijał się przez kondukt zgarnął kilka butów ale nie chciał się zatrzymać.

Na ten widok chłopaki od nas z Kalisza podjęli pościg. 4 maszyny ruszyły dając pozostałym znaki by dalej kontynuowali udział w ceremonii. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu sprawy jaki nastał. Dopadli cwaniaczków na kolejnych światłach. Dwie maszyny zajechały drogę z przodu a dwie z tyły. A te debile zaczęły rozjeżdżać ich jak na zjebanej grze carmageddon. Nie wiem czy szczuny były naćpane, czy co... nie mam pojęcia.
Suchy i Mixol ucierpieli najbardziej... ich maszyny też. Maszyna Seby również. Suchego staranowali tak, że prawie po nim przejechali. Trafił do szpitala.... ale jak się okazało na szczęście nic mu nie jest.

I wyobraźcie sobie, że frajerzy znów chcieli uciec. Posypały się buty i chłopacy chcieli wywlec kierowcę w celu "pouczenia" ;-) że tak się nie robi. W tym czasie dojechało też kilka innych maszyn wypuszczonych z kondutku.

Clio jak wspomniałem chciało dalej uciekać, ale na szczęście po drodze jechali autem koledzy z Łodzi, którzy skutecznie zablokowali autem drogę (ich auto również zostało uszkodzone). Udało im się dorwać skurwieli i dać kilka klapsów (heh, nie chciałbym być w skórze tych szczunów).

Potem przyjechała policja, karetka i zaczęło się wszystko formalnie.

Koniec końcem wina spoczywa na debilach z Clio. Bo tak też faktycznie było.

Ja wiem jedno.
W życiu nie spotkałem się z taką eskalacją nienawiści w kierunku motocyklistów jadących w dużej grupie. W życiu.
Wiem też jedno, są u na Kozaki (SZACUNEK), którym nie jest obojętne to że ktoś popełni wykroczenie i będzie myślał że mu się upiecze.

Jestem z natury spokojny i przyjacielsko podchodzący do życia ale gdy spotykam się z taką agresją uwierzcie mi sam z przyjemnością spuściłbym wperdol.

Co do komentarzy to już ocena każdego indywidualna. Wy doskonale wiecie, że klubu to nie jakieś gangi lecz mocniej zorganizowani przyjaciele, mający swoje barwy których łączy mocna więź i nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać.

Dziwi mnie to, że ludzie tak łatwo dają się zwieść plotkom i pogłoskom... ale cóż nie od wczoraj wiadomo, że co głupi nie usłyszy to zmyśli.....

Wczorajszy incydent ma jeszcze jeden bardzo przykry aspekt. Mianowicie nie pozwolono nam uczcić należycie odejście Walerka i zakłócono ten smutny przejazd w Jego ostatniej drodze."

Arek

Jak się to czyta to się scyzoryk w kieszeni otwiera..........Ale brawa za złapanie szczylów i miejmy nadzieję że długo wolnością sie nie nacieszą.......

Słoniu

Ja pierdzielę,wielka szkoda że mnie tam nie było!!!!
SŁONIU
660346122