26 Wrzesień 2020, 00:08:38

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mandat za pomoc w zabezpieczaniu :((

Zaczęty przez sz_kamil, 22 Sierpień 2010, 13:38:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Cytat: sz_kamil w 23 Sierpień 2010, 22:54:28
Po przybyciu na miejsce patrolu zostały mi przedstawione dwa wyjscia :
1 Mandat
2 Sad grodzki ( i tu uwaga policjanta , Pana słowo przeciw słowu Komendanta ) szanse na wygrana  prawie jak w totolotku :(
wiec wybrałem mniejsze zło .

Dobrze wybrałeś.
Na drugi raz każdy z nas musi zapamiętać, że mu zalało sprzęt itp. i odłączył się od grupy.

Słoniu

Już w sobotę przed obstawą wesela mówiłem że trzeba zrobić ściepę.Kamil zabezpieczał nam wszystkim bezpieczny przejazd.A motorków było sporo (chyba ponad 50 )Brak mi słów aby wyrazić to ,co czuję do " człowieka ",który postąpił w ten sposób.Brak mu jakichkolwiek ludzkich uczuć.Ja w jego kondukcie żałobnym napewno nie pojadę !!! Kamil w czwartek jestem i daję dychę do ręki ,nie na żadne konto.Uważam ,że to co zrobiliśmy w sobotę było bardzo piękne.Pozdrawiam wszystkich .Wściekły Słoniu.
SŁONIU
660346122

pawel

23 Sierpień 2010, 23:24:07 #17 Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2010, 12:22:00 by Jaszczur (Pawel)
Proszę wszystkich o wyrażanie swoich opinii w sposób kulturalny.

Słoniu

Paweł, czy chodzi Ci o moją wypowiedź.
SŁONIU
660346122

pawel

23 Sierpień 2010, 23:28:10 #19 Ostatnia edycja: 23 Sierpień 2010, 23:30:38 by Jaszczur (Pawel)
Wtrącę inna sprawę sprzed kościoła św. Wojciecha. Dużo osób, które przyjechał na pogrzeb było pierwszy raz w Kielcach. Nie miały gdzie zaparkować i parkowały w miejscach niedozwolonych po rozmowie ze Strażą Miejską, że nie mamy gdzie ustawiać samochodów powiedzieli tylko żeby nie zatamowali ruchu.
Dlatego za postawę Straży Miejskiej i ich wyrozumiałość należy się im podziękowania.

pawel

Cytat: Słoniu w 23 Sierpień 2010, 23:27:40
Paweł, czy chodzi Ci o moją wypowiedź.

Nie inna na końcu pierwszej strony. Napisałem do autora mam nadzieje, że ja usunie.

pawel

24 Sierpień 2010, 11:18:41 #21 Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2010, 11:50:57 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: sz_kamil w 23 Sierpień 2010, 20:46:26
Wiem ze sa kursy  po ktorych mozna kierowac ruchem ( np drogowcy na wahadełkach itp . ) Czy ukonczenie takiego kursu pozwoli na "bezkarne" zabezpieczanie ??

http://www.word.kielce.pl/pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=32&Itemid=47
Wgłębię się w temat i dam znać.

Odp.:
Rozmawiałem z WORD w Kielcach niestety nie można podciągnąć nas pod żadną z grup, które w ustawie są wymienione i mogą odbyć w/w szkolenie :(

shpx

Heh...
"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu!" i to ewidentny jej przykład.
Skrót PR i skojrzenie dla komendanta to Policyjny Rozkaz (lub coś jeszcze gorszego)...

Ale dość tego. Nic nie wskóramy epitetami.
Faktycznie: najlepsze rozwiązanie to zaprosić komendanta, albo jeszcze innych policmajstrów na spotkanie.
Wiem, że w CK sporo Misiaków jeździ prywatnie na 2oo i bynajmniej nie jeżdżą peace&quiet. A wśród nas jest ktoś taki? Myślę, że tak... Może on coś poradzi?
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pawel

24 Sierpień 2010, 12:42:04 #23 Ostatnia edycja: 25 Sierpień 2010, 16:14:47 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: shpx w 24 Sierpień 2010, 11:47:54
"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu!" i to ewidentny jej przykład.

Czasami kara się dla przykładu tak było jest i będzie tym bardziej młodego kierowcę. Szkoda tylko że z jakiegoś powodu pan Policjant, który zatrzymał nie wziął pod uwagę okoliczności zdarzenia.
Kilku z nas widząc jak liczna jest grupa osób zarówno na motocyklach jak i w samochodach przybyła na pogrzeb z innych miast chciała pomóc w bezpiecznym przejeździe osób pogrążonych w żalu.
Niestety kultura jazdy na naszych drogach jest jaka jest. Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z tym żeby ktoś mając zielone światło przepuścił ogon konduktu żałobnego.

Amen

pawel

24 Sierpień 2010, 16:23:40 #24 Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2010, 16:31:49 by Jaszczur (Pawel)
Sprawdziłem przed chwilą rachunek jest 245zł. Proszę już o nie wpłacanie na konto.

Jeżeli wpłyną jakieś pieniążki zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zostaną za nie zakupione znicze, kwiaty.
Przed spotkaniem KFM spotykamy się w celu zapalenia zniczy i złożenia kwiatów na grobie Michała Bieńka w Kielcach na ul. Ściegiennego na parkingu naprzeciwko Starego Cmentarza o godzinie 19:00 w dniu 2 września 2010 - Mapka
W obecnej chwili jest 45zł na ten cel.

W dniu dzisiejszym mam spotkać się z Kamilem i tatą Michała Bieńka. Podczas spotkania przekaże 200zł Kamilowi.

Wyciąg z konta stan na 2010.08.24 g.14:00

tomekmajesty

trzeba bazować na osobach które mają uprawnienia...
ja ... mam jakby co
go your own way

miccal

na grupie południe swego czasu był rzucony pomysł na organizacje kursu na kierowanie ruchem,, czy coś w ten deseń,, nie wiem ile on kosztował jakie uprawnienia dawał , ale przypominam,,morze ktoś coś podpyta u nich, sam nie mam avatora wiec i kont aktywnego tym samym,, a temat warto podążyć co byśmy sie 2 raz na mandat nei składali,,

podczas obstawy sam widząc ze grupa zabezpieczająca nie nadąża w jednym miejscu blokowałem pasy na skrzyżowaniu,,
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

pawel

Wczoraj uzgodniłem w Kamilem, że zrobię mu jednak przelew na jego konto w w/w rachunku. Pieniążki ma już u siebie na koncie.

Iza

Pawcio,
na spotkaniu czwartkowym chętnie dorzucę się. Proponuję by i inni  mieli szansę dołączyć do akcji.

DODATKOWO:

Koniecznie miejmy na uwadze zakup zniczy i kwiatów na 1 -2 listopada dla wszystkich, którzy od nas odeszli w tym roku....

blaz

Komendant też ma przełożonych i skargę można napisać, żeby nie myślał że jest ponad wszystkimi!
Błażej Wawszczyk