4 Grudzień 2020, 08:45:05

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Raf: Czesc wszystkim uzytkownikom i milosnikom motocykli

Zaczęty przez raf, 21 Sierpień 2010, 15:11:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

raf

Czesc wszystkim użytkownikom i miłośnikom motocykli.
Mam na imię Rafał i od niedawna jestem  szczęśliwym posiadaczem hondy cbr 600.

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

MarcinKielce

---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Iza

Arek

TOMI

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

raf

Dzieki za cieple powitanie.

To nie do końca odpowiedni dzial na zadanie tego pytania ale z jakiegoś powodu tylko w tym dziale mam przycisk odpowiedz, wiec zapytam czy jest gdzieś w Kielcach ogólnodostępny plac z "8" żeby sobie poćwiczyć na swoim motorze ?

Rafał

uzupełnij profil: fotka itp. to będziesz mógł pisać gdzie chcesz  8). 8 hm nie wiem, ale jak się spyta kierownika jakiejś szkoły to może pozwoli skorzystać z placu
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pawel

Cytat: raf w 22 Sierpień 2010, 00:42:22
To nie do końca odpowiedni dzial na zadanie tego pytania ale z jakiegoś powodu tylko w tym dziale mam przycisk odpowiedz...
Tu znajdziesz odpowiedzi ;) http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,78.0.html

raf

No to teraz już wiem ze moje konto nie jest jeszcze w pełni aktywne :)
Dzieki za mapę. Mysle ze któregoś dnia pojawie sie na spotkaniu klubu lub pojeździć w towarzystwie bo po to również dołączyłem do tego forum. Puki co moge tylko jeździć w weekendy i jak juz wspomniałem dopiero ucze sie hondy. Nie chcąc stwarzać zagrożenia dla innym motocyklistów na razie jeżdżę sam :)   Popytam po szkolach jazdy moze jakas pozwoli pokrecic sie po "8".

prim76