1 Październik 2020, 07:52:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Cbf 600 - pomocy ! !

Zaczęty przez zabło, 19 Sierpień 2010, 11:07:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

zabło

mam taka prosbe, prosze mi powiedziec co sie dzieje kiedy podpinam zegary od 600setki do cbfki 600 i wszystko sie niby włącza, cała elektryka(kontrolki itp) a na dole wogole nie pokazuje przebiegu motocykla. po odpaleniu motoru nawet obrotomierz nie chodzi. zamowilem inne zegary tylko od 1000ca i jest dokładnie to samo. nie pokazuje przebiegu a podswietla wszystko. obrotomierz tak samo nic. co sie z tym dzieje ?

Rafał

Mam podobnie z licznikiem. Może gdzieś kabelek jest uszkodzony, może bezpiecznik...
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

zabło

no ale czy ty miałes czy masz ? zmieniałeś coś ? poprawiło sie ;) ?

Rafał

Bezpieczniki mam ok, co do kabli jakoś czasu nie było, żeby pogrzebać. Takie są moje przemyślenia. Gdzieś czytałem, że to powszechne w tym modelu (Fazer). Najlepiej jakby się też inni wypowiedzieli, też chętnie poznam parę sugestii  :)
                                                                                       John Milton

Rafał

Odświeżam.
Mam dalej ten problem z prędkościomierzem- nic nie pokazuje. Pozostałe zegary działają. Ma ktoś pomysł jak można pozbyć się tego problemu "domowym sposobem"?
                                                                                       John Milton