21 Październik 2020, 03:39:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/08/13-15 ZLOT OLD BIKERS PIŃCZÓW

Zaczęty przez Dziki, 21 Lipiec 2010, 11:39:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Słoniu

Hej Aarek.Pisałem już wcześniej że za nocleg w hotelu w pokoju z łazienką dla dwóch osób od piątku do niedzieli (czyli dwa noclegi) zabecelowałem 118 złociszy.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Koledzy mnie chyba zle zrozumieli , pytałem czysto teoretycznie jak jest z wejsciem tylko w sobote, nie zamierzam wchodzic na krzywy ryj , przeskakiwac przez siatkę lub wchodzic w slipach ze niby turysta, poprostu jede razem z plecakiem i jezeli mam zapłacic 70 zł za godzinke lub dwie ktore spedze na terenie parku maszyn to uwazem ze jest to dosc pora kwota.

azrael88

sz_kamil: u mnie analogiczna sytuacja. 20 pln od siebie i tyleż za "plecaczek" dam bez wahania, a jak poproszą o więcej to grzecznie pojadę z powrotem do domu.

Dziki

Bedziesz chciał WEJŚĆ  to wejdziesz za 10 pln
----II----  --II--  WJECHAĆ zapłacisz 40 pln kierowca 30 pln plecaczek
Jasne i klarowne
                                 pozdrawiam   
http://motowdzianko.pl/
Ubierz Siebie i Swój Motocykl
tel. Dziki  - 604 600 559
Zapraszam

sz_kamil

Dziki i taka odpowiedz powinna byc odrazu  :D zamiast
Cytat: Dziki w 11 Sierpień 2010, 00:23:14
No to już zostawiam tak zwanej "wewnętrznej uczciwości "   :-\
Jak będziesz w sandałach i w krótkich gatkach to nikt się nie połapię  ;)

Ps Jak jadę na zlot to honorowo płacę , nie kombinuję -przecież wiadomo ze są to duże koszty
                   pozdrawiam Dziki
Oceniasz niestety kolego ludzi ktorych nie znasz ( wiec troche dziwna ocena ) osobiscie posiadam " wewnetrzna uczciwosc " ale nie jestem idiota , płace za to z czego korzystam . Jezeli nie bedzie mnie na koncertach itp to dlaczego mam za to płacic ?? honorowy tez jestem , uwazam ze moja obecnosc i udział w paradzie moze o tym swiadczyc, poniewaz to MY i nasze MOTOCYKLE beda wystawione na ogladanie przez ludzi ktorzy nie maja z tym stycznosci , wiec poniekat to i my nakrecamy ta impreze . Co do wchodzacych motocyklistow to  mysle  ze bedzie ich tylu ze w okolicy bedzie ciezko o miejsce do zaparkowania :D
Pozdrawiam .
P.S. Jak tam lista na jutrzejszy wspolny start ??

sz_kamil

jeśli ktoś chce to możemy spotkać się o 9:45 z pełnymi zbiornikami na parkingu przy Ściegiennego
o 10:00 wyjazd
średnia przelotowa 90 - 110 km/h (w porywach120)
Lista chętnych (żebym wiedział na ile maszyn czekać)
1.sebo
2.Andrew - tak na 72,5% bo nie wiem czy nie pojazd bliżej 11 i zwiększając  przelotowa do 130 km/h
3. Kamil + Dorcia

sebo

będę na Ściegiennego. o 9:45, niestety przelotowa mała, ale chciałbym jechać w grupie więc musimy iść na kompromis dla małych maszyn.
10:00 wyjazd - każdy zdąży wtedy na miejscu zatankować, rozbić namiot, ochłonąć co nieco...
chciałbym także po raz en-ty zobaczyć Ponidzie (bo to piękna okolica), a parada rusza około 12

do zobaczenia,do jutra

PS.rano zerknę przed wyjazdem czy coś się zmieniło
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

sz_kamil

z Kielc do Pinczowa jest ok 40 km ( robie ta trase co tydzien  tyle ze 4oo ) najwieksze " utrudnienia " moga byc na drodze do morawicy , potem to juz luzik :P . Mysle ze nie ma co przesadzac z ta predkoscią wyjezdzajac o 10 to  trasa max do 100 km/h zajmie nam ok 40 minutek wiec i tak bedziemy przed 11 . Wiec spieszmy sie powoli :D

pawel

Zbiórka o 9:45 na parkingu na ul. Ściegiennego* odprawa i wyjazd o 10:00.
W Pińczowie stajemy na stacji Orlenu zatankować na full parada ma miec 80km ale nigdy nic nie wiadomo więc lepiej mieć pełen bak.

Odprawa czyli podziała na dwie grupy:
- wolniejsza do 100km/h
- szybką powyżej 100km/h.

Lista chętnych
1.sebo
2.Andrew - tak na 72,5% bo nie wiem czy nie pojazd bliżej 11 i zwiększając  przelotowa do 130 km/h
3. Kamil + Dorcia
4. Jaszczur + Ania (rano muszę skoczyć na chwilę pod Kraków na 95% będę)

*http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=117536445356458291767.000482cc045193ee5051b&ll=50.856947,20.625468&spn=0.005134,0.016512&z=17

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

TomekAAA

Ja też tam byłem!
Wybrałem się dopiero 23:00 i zabawiłem do 1:30 z soboty na niedzielę.
Przednia impreza musiała być. Po stanie Mario to stwierdzam he, he! ;D

Dziękuję Dzikiemu i jego koledze za wsparcie techniczne tj. serwis olejowy.

Do następnej imprezy!

Dziki

http://motowdzianko.pl/
Ubierz Siebie i Swój Motocykl
tel. Dziki  - 604 600 559
Zapraszam