18 Wrzesień 2020, 17:18:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skrypt do kopiowania

Zaczęty przez Motorynka, 28 Lipiec 2010, 10:17:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

Czy ktoś wie jak napisac skrypt ktory bedzie mi kopiowal konkretne kilka plikow i wklejal do konkretnych folderow?

shpx

Jeżeli na dysku lokalnym to mogę to dla Ciebie zrobić. Jeżeli globalnym (sieciowym) to lepiej niech się tym zajmie admin jakiś... ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pawel

http://www.dobreprogramy.pl/Cobian-Backup,Program,Windows,12544.html  - Ten program rozwiąże Ci problem co kopiować gdzie i kiedy. Program jest darmowy.

Skrypt musisz napisać używając najprościej poleceń z DOS problem długich nazw + dodać go do harmonogramu zadań Windows.

Jak Linux to szybciej bash + dodanie do crona.

tomekmajesty

jeszcze popieracie billa gatesa? :)
ja juz nie mam problemów od roku a moja córka od 4 miesięcy - mac jest inny
go your own way

pawel

31 Lipiec 2010, 23:23:29 #4 Ostatnia edycja: 31 Lipiec 2010, 23:26:48 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: tomekmajesty w 31 Lipiec 2010, 23:15:14
jeszcze popieracie billa gatesa? :)
ja juz nie mam problemów od roku a moja córka od 4 miesięcy - mac jest inny

Mówimy o środowiskach produkcyjnych w średniej firmie, na przeszkodzie cena za sprzęt i oprogramowanie, wiele aplikacji używanych w firmach działa tylko pod Win.
Zacznijmy od pytania: czy w Polce jest pudełkowy program księgowy, płacowo, sprzedażowy działający pod jabłuszkiem?
Niestety nie wiem też jak ma się zarządzanie uprawnieniami dla pracowników w jabłuszkach mam tu na myśli ActiveDirectory pod Win.

tomekmajesty

no kolego widze ze nie jestes w temacie
moze kilka lat temu tak bylo, teraz nie ma problemu jest wiele programow dla malych i srednich firm pod mac i linux, praktycznie nie ma problemu w uzytkowaniu aplikacji zus, bankowych czy tym podobnych
oczywiscie programy dedykowane dla konkretnych firm takze na zyczenie dzialaja
dzisiaj tylko gracze nie poszaleja na macach
go your own way

tomekmajesty

a najbardziej mnie bawi ze windows nie otwiera swoich dokumentwo 2003 a 2007 ;D
a moj mac otweira wszystko ;D :D tez windowsa, a nawet auto cada nie majac tego programu
go your own way

Motorynka

Cytat: shpx w 28 Lipiec 2010, 10:57:42
Jeżeli na dysku lokalnym to mogę to dla Ciebie zrobić. Jeżeli globalnym (sieciowym) to lepiej niech się tym zajmie admin jakiś... ;)

Niestety Szymciu, ale z dysku lokalnego na sieciowy, ale dzieki za checi :)

Dzieki bardzo za pomoc, bede Pawelku probowac w tym tygodniu z tym programem :)

pawel

Wersja 8 i 9 jest w języku polskim 10 jeszcze nie.
Starsze wersje możesz pobrać z http://www.educ.umu.se/~cobian/cobianbackup.htm