25 Wrzesień 2020, 06:58:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Poszukuje lakiernika

Zaczęty przez Cezary, 24 Lipiec 2010, 18:09:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Cezary

Witam poszukuje dobrego lakiernika ktory pomaluje mi mojego KLEkota moze znacie namiary na kogos takiego??
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

tomekmajesty

a co chcesz malować?
plastiki? uważaj bo podobno są inne farby do blachy a inne do plastiku, ja osobiście wymieniam na nowe, ale to trochę kasy, a jak mi pomalowali plastikowe zderzaki w aucie to ciągle jest problem, schodzi lakier!
go your own way

denwer

Cytat: tomekmajesty w 24 Lipiec 2010, 22:12:11
a co chcesz malować?
plastiki? uważaj bo podobno są inne farby do blachy a inne do plastiku, ja osobiście wymieniam na nowe, ale to trochę kasy, a jak mi pomalowali plastikowe zderzaki w aucie to ciągle jest problem, schodzi lakier!

lakier bazowy i klar jest taki sam jak do metalu.
Do plastiku używa się innych szpachli i innych podkładów (na bazie polimerów). Mają inną elastyczność i przyczepność do materiału.
Jak ktoś dał podkład do metalu lub go w ogóle nie dał to lakier będzie się łuszczył i odpadał.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Cezary

No slyszalem ze sa problemy z malowaniem plastikow ale slyszalem ze jak ktos zrobi na perfekt to bedzie sie trzymalo.Szukalem na allegro plastikow ale nie ma takiego kolorku(orginalna zielen kawasaki)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

robson

Pod Radomskiem jest lakiernia która "robi" tylko w plastikach. Używają jakiś specjalnych farb. Ja widziałem u nich malowane plastikowe profile okienne. Właściciel jest motocyklistą, więc może odpowie konkretnie na pytania. Jego kom 501357663.
bez podpisu

miccal

i co sie cezary okazło z lakierem?

dłużej nie mogę patrzeć na swojego lśniącego, i chcę 2 owiewki błotnik i czachę prysnąć na  czarny mat,
ktoś mi poleci niedrogiego (bo gdzie drogo i wcale nie dobrze robią to już wiem)lakiernika? ktoś wie ile te 3 elementy mogą mnie kosztować??
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

Szczurkov

Polecam lakiernika z Bilczy. Profesjonalista zna się na rzeczy. Telefon do niego: 693-624-542 Robert Stokowiec.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347