27 Październik 2020, 22:08:13

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Klima do samochodu - nabijanie - gdzie w CK?

Zaczęty przez pat, 20 Lipiec 2010, 18:10:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Cześć,

Mam pytanko - orientuje się ktoś może gdzie w CK można nabić tanio klimę do samochodu?

Pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pawel

Róg ulicy Jagiellońskiej i 1-go Maja jest duża wulkanizacja, na placu też sprzedają skutery.
Tam nabijesz najtaniej nie wykonują czyszczenia. Musisz się tylko umówić na konkretną godzinę.
Nabicie czyli spuszczenie i dolanie trwa około 1-1,5 godziny.

piter

Coś długawo, chyba że w autobusie.
Póki co to Rysiek też serwisuje klimatyzacje samochodowe.
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Motorynka

Igorku dwóch moich kolegów nabija, nie wiem tylko jak to cenowo wygląda, ale możesz do nich zadzwonić i zapytać co i jak, jeden to mechanik Mietek: 607181880 , a drugi ma serwis klimatyzacji  Fazi:  502603783.

scyzoryk

Ja nabijałem u Poniewierskiego. Generalnie gość zajmuje się serwisem chłodni ale robi też klimy samochodowe. Wg. mnie ma tanio, to zależy ile musisz dobić czynnika do układu ale ja płaciłem w Corolli 50zł z odgrzybianiem bo praktycznie płynu nie ubyło a w Palio coś ok 100zł. Niestety nie mam namiarów, musisz podłubać w necie. Gość ma zakład na rogu IX wieków i Solidarności, na tyłach Drewexu. Wjazd pomiędzy pawilonami na końcu Solidarności.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

sebo

Dobry spec jest na ul.Sandomierskiej (po prawej stronie jadąc w kierunku Cedzyny) zaraz przy granicy miasta
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

tomekmajesty

kazdy serwis uzupelnia i czysci i czasem niedrogo, ja w 307 w peugeocie place okolo 100-150 zeta
go your own way

pawel

Cytat: tomekmajesty w 31 Lipiec 2010, 23:17:31
kazdy serwis uzupelnia i czysci i czasem niedrogo, ja w 307 w peugeocie place okolo 100-150 zeta

Będę uszczypliwy to nie jeździsz amerykańcem ;)

tomekmajesty

go your own way