26 Listopad 2020, 09:23:05

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/17 Obstawa ślubna - Bobek sie żeni

Zaczęty przez kubek, 14 Lipiec 2010, 21:01:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

kubek

17 lipca 2010 o godzinie 14 planujemy zrobić Bobkowi obstawę ślubną.
Start parę chwil po 14 z Kielc do Mniowa po Pannę Młodą i dalej do kościoła we Mniowie.
Pan Młody jedzie Trajką.
Wiem że sporo osób jedzie na zlot do Rabsztyna, ale jakby co to zapraszam.

Kielce ul. Jeziorańskiego 97. Godzina 14:00.

Rafał

Jak nie będę pracował to mogę się przejechać :). Gdzie zbiórka?
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pawel

15 Lipiec 2010, 10:19:05 #2 Ostatnia edycja: 17 Lipiec 2010, 00:34:20 by Jaszczur (Pawel)
Bardzo fajnie wyglądają kokardy przywiązane do lusterek motocykla w kolorze przybrania samochodu, wiązanki panny młodej (jak mogą niech zorganizują coś takiego czyli po 2 kokardy z kawałkiem wstążki do zawiązania na lusterkach motocykla)

Lista do obstawy:
1. Jaszczur + Ania

Naitsabes

Sorki ale ja niestety muszę spasować - wybieram się na mazury. Szczęścia młodej parze życzę ;)

kubek

Z kilkoma osobami się umówiłem o 13:50 na stacji BP przy McDonalds, to chyba Aleja Solidarności jest.
Jeśli ktoś ma ochotę jechać a nie zdąży na BP to niech się kieruje na Jeziorańskiego 97 (wieżowiec).
Wylot do Mniowa 14:20.

pawel

Naitsabes

Cytat: Naitsabes w 15 Lipiec 2010, 15:09:51
Sorki ale ja niestety muszę spasować - wybieram się na mazury. Szczęścia młodej parze życzę ;)

Napisałem nie w tym wątku co trzeba. Na mazury wybieram się w tej drugiej obstawie. W tej jestem w Rabsztynie :>

Rafał

Lista do obstawy:
1. Jaszczur + Ania
2.Kabat
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton