27 Listopad 2020, 00:10:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Cześć

Zaczęty przez Fafik, 13 Lipiec 2010, 19:53:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

Cześć, przez lata wyznawałem raczej zasadę motocyklowych "szybkich numerków" - góra kilka tygodni, ale teraz zapowiada się dłuższy, prawdziwy związek z Yamahą XJR 1300 - koniec z wymianami z kumplami i zabawami na gumie.... czas dorosnąć ;)

a tak poważnie to mam 26 lat i jestem..... zajebisty heheheheh :) 

Witam Wszystkich !

ps żarty się mnie trzymają bo dziś właśnie nabyłem wymarzoną xjr więc jest się z czego cieszyć :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Naitsabes

13 Lipiec 2010, 20:24:44 #1 Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2010, 20:26:50 by Naitsabes
Cytat: Fafik w 13 Lipiec 2010, 19:53:05
i jestem..... zajebisty heheheheh :)

I jaki skromny :P

Witam na forum i zapraszam na wspólne spotkania 8)

Arek

Gajowy

Witam starszego brata ;)

Cytat: Fafik w 13 Lipiec 2010, 19:53:05
koniec z wymianami z kumplami i zabawami na gumie

Nie chwaliłeś się wcześniej że bawiłeś się z kumplami na gumie i że się czymś tam wymienialiście :o To pewnie byl wielki szok... No ale nic ważne ze dorosłeś .. ;D ;D
tel.606-703-763

Fafik

i jak zwykle trzeba Ci tłumaczyć o co chodzi.....  ;)

wiem, że do pewnego momentu życia "zabawy na gumie" maja tylko wydźwięk erotyczny, ale jak już masz prawko, to się zmieni :)

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Gajowy

Dziekuje Ci bracie za wytłumaczenie ;D Obiecuje przemyśle swoje zachowanie  ;)
tel.606-703-763