26 Wrzesień 2020, 21:57:32

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/24 eskortra ślubna

Zaczęty przez awo_marek, 11 Lipiec 2010, 10:24:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

awo_marek

zbiórkę możecie zrobić przy wylotówce na sandomierz/lublin na orlenie po lewej stronie

pawel

Zbieramy się o 12:30 na stacji Orlen na Folwarku ul. Sandomierska- tankujemy się do pełna i czekamy w cieniu :)
Wyjazd o godzinie 12:40.

Mapka:

http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&ll=50.863286,20.668545&spn=0.082128,0.264187&z=13&msid=117536445356458291767.00048c0920b8fb4a65044

Rafał

23 Lipiec 2010, 20:57:29 #32 Ostatnia edycja: 23 Lipiec 2010, 22:32:19 by Kabat
Gdzieś między Bielinami a Hutą Koszary jest paliwko za 4:61, gdzie wcześniej jest ono po 4:67 ;]. Jutro prawdopodobnie będzie padało, tak więc trzeba przełożyć ślub na za tydzień  ;D. Jak  jutro o 8 będzie nie ciekawa pogoda to idę do pracy/ nie jadę. Życzę szczęścia i wszystkiego dobrego przyszłej parze młodej :]. Pozdrawiam

Lista do eskorty ślubu:
1. Jaszczur + Ania.
2. Kabat 30%
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pawel

Zapowiada się że może padać ja też odpadam. Do tego jeszcze jestem po zapaleniu oskrzeli.

awo_marek

Mati

27 Lipiec 2010, 19:12:04 #35 Ostatnia edycja: 28 Lipiec 2010, 15:41:39 by karola
A ja skomentuje!!!! Ja bylem na Folwarku o 12;35 i zastalem same puszki i 0 moto!!! >:( Wypilem mala mineralna i walnolem do domu.Sorki ale samemu jechac to lipa, bo co to za eskorta! ;)?A tak na koniec to pogoda do jazdy byla zajefajna  ;D Tylko pisania na forum bylo co nie miara a na koniec dupa z tego!!! Bo pogoda nie taka, bo choroba jakas sie przypomniala, bo jak chmury to do pracy!!!! Jesli kogos obrazilem to bardzo PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!  A tak w ogole to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA!!!
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

sz_kamil

Ja rowniez zycze Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze zycia :D , u mnie moto ciagla w warsztacie i pozostaje mi miec tylko cicha nadzieje ze na weekend juz go odzyskam i ze koszt naprawy nie zachaczy o cztery cyfry przed przecinkiem :( (

awo_marek

dzięki mati za życzenia i dzięki że nie zawiodłeś właściwie jako jedyny pozdrawiamy...

pawel

Cytat: Mati w 27 Lipiec 2010, 19:12:04
A ja skomentuje!!!! Ja bylem na Folwarku o 12;35 i zastalem same puszki i 0 moto!!! >:( Wypilem mala mineralna i walnolem do domu.Sorki ale samemu jechac to lipa, bo co to za eskorta! ;)?A tak na koniec to pogoda do jazdy byla zajefajna  ;D Tylko pisania na forum bylo co nie miara a na koniec dupa z tego!!! Bo pogoda nie taka, bo choroba jakas sie przypomniala, bo jak chmury to do pracy!!!! Jesli kogos obrazilem to bardzo PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!  A tak w ogole to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA!!!

Mati dlatego robimy listę, kto będzie lub zamierza być. Niestety różne sytuacje w życiu codziennym się zdarzają.
Dlatego szkoda, że się nie wpisałeś bo może ktoś by jeszcze dojechał. Ja napisałem, że odpadam ze względu na oskrzela.

Druga sprawa awo_marek bez urazy nikt Cię nie zna. Jak byś wpadał na spotkania lub był znajomym osoby, która uczestniczy w życiu KFM zapewniam Cię, że sporo osób by przyjechało.
Osobiście mam takie wrażenie że po prostu wpadłeś na forum tylko po to żeby ktoś Cię poprowadził do ślubu i to najlepiej "najbardziej mi zależy na weteranach no ale również się ucieszę jak by się pojawiły współczesne motocykle"

awo_marek

może i dzięki temu jestem na forum rzuciłem temat i tyle
szkoda że od razu nie wybiliście mi pomysłu z głowy - przecież gościa nie znamy co będziemy jechać
inna sprawą jest że jednak trochę kasy wydałem na przystrojenie motocykli + rezerwacja dla was w knajpce...

Rafał

Nikt nie planował takiego obrotu zdarzeń. Ryzyko zawsze jest, że może coś nie wypalić i nie ma co się złościć, bo to niczyja wina. Jak napisano wcześniej "Niestety różne sytuacje w życiu codziennym się zdarzają. "
"bo jak chmury to do pracy!!!!" może jestem "dziwny", ale nie lubię jeździć w czasie deszczu, który się zapowiadał w ten dzień.
Pozdrawiam
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Motorynka

Awo.. po to jest forum zeby wrzucac informacje, niestety mimo tego ze jest forum i jest jakas grupa co sie spotyka, to jest w kielcach ze 300 maszyn, ale jak widac, ....gdzies niewiadomo gdzie, i kazdy sobie rzepke skrobie, ja cie nie znam (a moze i znam tylko nie wiem :))  ale chetnie bym przyjechala jakbym mogla.  NAJLEPSZEGO na nowejścieżce :)  i niech sie wam koleczka kreca :)