19 Wrzesień 2020, 08:55:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/24 eskortra ślubna

Zaczęty przez awo_marek, 11 Lipiec 2010, 10:24:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Lista do eskorty ślubu:
1. Jaszczur + Ania.

PS. Proszę w miarę możliwości o szybkie wpisywanie się na listę.

awo_marek

też bym był wdzięczny o szybkie wpisanie się na listę
Paweł układ który napisałeś był by ok z 3 motocyklami z przodu i ewentualnie 2-4 z tyłu...

Rafał

Lista do eskorty ślubu:
1. Jaszczur + Ania.
2. Kabat +/- Edyta.
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

sz_kamil

19 Lipiec 2010, 21:41:06 #18 Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2010, 21:46:00 by sz_kamil
Lista do eskorty ślubu:
1. Jaszczur + Ania.
2. Kabat +/- Edyta.
3. Kamil +/- Dorcia ( jesli rozrusznik zdarze naprawic , w razie czego bedziecie pchac :P )

sz_kamil

P.S. Co do słów Jaszczura , ja rowniez jestem " swiezym kierowca "  moto wiec mam nadzieje ze w przerwie udzielisz mi kilku cennych porad co do
jazdy w grupie itp ,(puszka smigam juz kilka ładnych lat , wiec mysle ze przyswoje sobie przepisy w mig :D ). Jaki stroj obowiazuje na takich imprezach ?? )

awo_marek

co do stroju to myślę że motocyklowy będzie najlepszy ...

pawel

20 Lipiec 2010, 20:55:43 #21 Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2010, 23:22:06 by Jaszczur (Pawel)
Cytat: sz_kamil w 19 Lipiec 2010, 21:46:10
P.S. Co do słów Jaszczura , ja rowniez jestem " swiezym kierowca "  moto wiec mam nadzieje ze w przerwie udzielisz mi kilku cennych porad co do
jazdy w grupie itp ,(puszka smigam juz kilka ładnych lat , wiec mysle ze przyswoje sobie przepisy w mig :D ). Jaki stroj obowiazuje na takich imprezach ?? )

Zależy od pogody. Staramy się jechać w białych koszulach i kamizelkach - jak ktoś chce. Ja czasami mam muszkę :)

sz_kamil

własnie o taka odpowiedz mi chodziło :D ( jak narazie nadal walcze z rozrusznikiem .. )

Rafał

Od jakiegoś czasu częściej patrzę na prognozę pogody. Parę dni temu zarzekali się, że na 100% nie będzie padało- a była dość spora burza. Dzisiaj zapowiadali przelotne burze a nawet nie padało. W sobotę przewidują to samo, mam nadzieje, że z takim samym skutkiem ;)
                                                                                       John Milton

awo_marek

no nieźle pada nie może bo tańce są na zewnątrz kokardy na lusterka będą założymy je w bakowicach pozdrawiam

pawel

Cytat: sz_kamil w 19 Lipiec 2010, 21:46:10

Ja też jestem świeży na moto to mój drugi sezon :)

awo_marek

no na razie 3 motocykle może jeszcze ktoś dołączy???

awo_marek

słuchajcie umówmy się tak że jak dojedziecie do baćkowic za stacją paliw skręcicie w prawo (kierunek ujazd) przejedziecie około 300 metrów i po prawej stronie tuż za bankiem mieszkam ja nr domu 89 tak jak napisałem ewentualne przystrojenie motocykli będzie u mnie będą to kokardy takie jak na samochodzie przy klamkach żeby był czas na ozdobienie to przyjedźcie około 13.30 z kielc około 12.45musieli byście wyjechać  o 14 z minutami wyjazd z baćkowic ewentualne pytania pod nr podanym wcześniej...

Rafał

John Milton

sz_kamil

Panowie ja jednak odpadam :( choc bardzo chciałem , to nie dąłem rady z rozrusznikiem , jutro moto jedzie do mechanika :(