5 Grudzień 2020, 06:22:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/07/24 eskortra ślubna

Zaczęty przez awo_marek, 11 Lipiec 2010, 10:24:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

awo_marek

11 Lipiec 2010, 10:24:36 Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2010, 02:55:30 by awo_marek
Witam !!!
jak już pisałem w powitalni zwracam się do was z prośbą o eskortę ślubną najbardziej mi zależy na weteranach no ale również się ucieszę jak by się pojawiły współczesne motocykle
trasa by była taka BAĆKOWICE-KIELCE-ŚW. KATARZYNA
wyjazd z Baćkowic ok 14.15 a jak ktoś ma ochotę zrobić trasę KIELCE-ŚW KATARZYNA to ślub jest o 16 w katedrze a wyjazd byłby po 17
         pozdr marek

pawel

Cześć,
Jeżeli zależy Ci bardzo na zabytkach skontaktuj się z panem Ryszardem Mikurda tel. 504 044 530- http://www.zlotshl.republika.pl/organizatorzy.htm.
Trasa prowadzenia według google to 72km. Nie wiem czy zabytki to przetrwają na ostatniej paradzie kilka odpadło w trakcie trasy 15km.
Jak coś daj znać co z SHL.

awo_marek

dzięki Paweł zaraz będę dzwonił

awo_marek

http://yfrog.com/0hbeztytuuhvgp
tak by wyglądała trasa trochę słabej jakości no ale wiadomo o co chodzi...

Naitsabes

awo_marek

a zapomniałem o najważniejszym 24lipca tj za niecałe dwa tygodnie

pawel

Cytat: awo_marek w 12 Lipiec 2010, 15:20:17
a zapomniałem o najważniejszym 24lipca tj za niecałe dwa tygodnie

Przeczytaj i popraw:
http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,763.0.html

Teraz sprawa podstawowa żeby przejść do konkretów:

- Napisałeś że wyjazd o 14:15 - jak dobrze rozumiem z domu Twojej przyszłej żony i jedziemy prosto do Katedry? Czyli o 13:45 powinnyśmy zjawić się na miejscu dobrze żeby ktoś czekał na zjeździe z drogi 74 i poprowadził nas pod miejsce wyjazdu. Po ślubie jedziemy do Św. Katarzyny podaj dokładnie gdzie i czy przez Górno czy przez Leszczyny.

- Druga sprawa, która bardzo fajnie wygląda to po dwie kokardy na każdy motocykl do przywiązania na lusterka w kolorze przybrania samochodu, wiązanki panny młodej.

- Teraz daj znać co z "zabytkami" czy coś załatwiłeś. Jak masz zabytki to wielu z nas odpadnie ze względu na to że zdechniemy od ich spalin jadać za nimi 70km.

Teraz od nas:

- Jak będzie padało raczej się nie pojawimy  (chyba sam rozumiesz).
- Ze względu na długość trasy weselna na motocykl ;) przy najbliższym większym spotkaniu KFM pijemy Wasze zdrowie mam nadzieję, że zjawicie się na spotkaniu (wcześniej damy Wam znać).
- Ważnych zlotów w tym dniu nie ma więc powinna być kilka maszyn.

PS. Teraz czekamy na info od Ciebie i jak coś ruszamy z listą.

awo_marek

Paweł miło że zaangażowałeś się w temat  :)
sprawa 1) poprawiłem dodałem datę godziny jeszcze nie jest to kwestia ustalenia -sorry za "fo pa" :)

2)(ja jestem z baćkowic na co dzień w kielcach a Marta jest kielc - Jana Pawła) nie wiem ile się jedziue motocyklem ja samochodem jadę do domu ok 45 min traficie bez problemu

3)godzina wyjazdu z kielc proponuję koło 13 z racji tego że w baćkow... mogli byśmy przystroić motocykle wyjazd z baćkow parę minut po 14

4)w kielcach będziemy +/- 15 u Marty

5)w katedrze ślub o godzinie 16

6)po ślubie na św Katarzynę przez leszczyny

7)na miejscu się rozliczymy  ;)

z zabytkami jeszcze nie mam pojęcia na razie się określiła na 100% jedna osoba  :( -więc nie wiem jak to będzie

oczywiście rozumiem w sprawach pogodowych ale mam nadzieję że lać nie będzie

awo_marek

jak by były jeszcze ewentualne pytania to jest mój nr tel 506191439 od jutra będę poza światem czyli w baćkowicach

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

awo_marek

U Bobka aż 2 a u mnie zero motocykli obawiam się że wyjdzie lipa :(

furio

Spokojnie , u Bobka bylo jakies 20 maszyn ,  do 24 jest jescze troche czasu tak wiec na pewno sie wyklaruje. Druga sprawa , nie kazdy co sie pojawia na tego typu akcjach wpisuje sie na liste , co mozna bylo zaobserwowac u Bobka :)

Rafał

naliczyłem 23 maszyny + 1 skuter :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

awo_marek

ja jednak bym wolał żebyście się zadeklarowali na liście - muszę się przygotować a druga sprawa to trzeba zrobić jakąś dekorację wstążki czy kwiaty...

pawel

Wstążki na lusterka koniecznie - wtedy puszkarze wiedzą, że to wesele.
W sobotę jechaliśmy z Kielc do Mniowa. Z przodu na trajce Pan młody, niestety nie przystrojonej dużo kierowców się denerwowało bo myślało że to zwykła "grupa" prędkość przelotowa 60-70km/h. Do tego sporo osób było nowych. Odniosłem wrażenie, że nie mają pojęcia jazdy w grupie na zakładkę oraz jazdy jednym pasem.

Co do prowadzenie samochodu. Przeważnie jest tak że z przodu jadą 3-5 motocykli lub dwa w zależności od liczby maszyn i reszta z tyłu.

M
M       M

SSSSSS
SSSSSS
SSSSSS
SSSSSS

M       
          M
M
          M

PS. W Mniowe została ubrana trajka i na niej była panna młoda wtedy każdy wiedział o co chodzi puszkarze też :)