5 Grudzień 2020, 12:45:56

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam forumowiczów i pozdrawiam z wygnania - BAGDAD - IRAQ

Zaczęty przez daro205, 25 Lipiec 2009, 18:51:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

daro205

Witam wszystkich. Przygodę z motocyklami zaczynałem w dzieciństwie dosiadają odpowiednio wszelakich pierdzipędów, potem IFA BK350, junak, dniepry, japonia, później nastąpiła przerwa kilkuletnia no i spełnienie marzeń HD ROAD KING. Niektórzy forumowicze mnie już znają bywałem kilkakrotnie na spotkaniach w Road Way'u niestety ten sezon jest dla mnie stracony bo musiałem wyjechać. Aktualnie przebywam dość daleko poza krajem bo w Bagdadzie. Do zobaczenia na forum lub w przyszłym sezonie na Świętokrzyskich duktach. Pozdro i szerokości
Motocykl Bogiem, Prędkość Nałogiem, Sex Zabawą, Życie Podstawą

Motorynka

No to trzymamy kciuki za szybki powrocik w domowe strony :) i przesyłamy w tamte strony pozdrowionka :) hej

daro205

Bardzo dziękuje i doceniam.  ;D Będę śledził wszelakie wydarzenia na forum, i jestem z wami duchem. Mój plecaczek też cierpi nie tylko z powodu mojej nieobecności ale i również powodu braku możliwości nawijania kilometrów na kółeczka. Hej

TomekAAA

Witaj!

Dla Ciebie zrobimy wyjątek - Avatar może przedstawiać Cię na wielbłądzie (lub talibie)! ;D

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

daro205

Hej Duszmen. Pewnie że daje rade. Ciekawa robota. Nic nie spada na głowę. Tradycyjnie cieplutko palmy  itd... sam pamiętasz jak bylo...