25 Wrzesień 2020, 22:42:23

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Powitać

Zaczęty przez scyzoryk, 8 Lipiec 2010, 11:06:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

scyzoryk

Witam serdecznie

Maciek, kiedyś z Kielc dziś mazowieckie ale sentyment pozostał :) Rodzina została w Kielcach więc często tutaj bywam. Na forum trafiłem dzięki info od znajomego (dawno temu jak jeszcze mieszkałem na stałe w CK szukałem takiego miejsca w necie i niestety nic nie istniało. Fajnie że ktoś stworzył kieleckie forum moto). Na 2oo śmigam od czasu jak zacząłem dostawać do ziemi na simsonku, myślę że miałem wtedy 9lat. Od tamtego czasu stopniowo jak kasa pozwala rozwijam się  ;) Zatrzymałem się w obszarze turystyki motocyklowej i dużych, wygodnych enduro, krótką historię znajdziecie w podpisie a na tą chwilę szukam "litra" (Varadero, V-strom). Pozdro do wszystkich
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

Duszmen

No witaj scyzorze, szkoda że opuściłeś piękną ziemię świętokrzyską, jednak gdy tylko będziesz w pobliżu zapraszamy na spotkania i wspólne wypady.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

karola

Witaj na forum  :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Naitsabes

Arek

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Iza

Cześć Maćku  :D

pat

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton