4 Grudzień 2020, 08:02:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wiadomości TVP Info Kielce z 2010/07/06 - Idzie wiosna ....

Zaczęty przez pawel, 7 Lipiec 2010, 00:41:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

7 Lipiec 2010, 00:41:41 Ostatnia edycja: 7 Lipiec 2010, 17:40:29 by Jaszczur (Pawel)
Zapraszam do obejrzenie od 9 minuty http://www.tvp.pl/kielce/informacyjne/informacje/wideo/06072010-godz-1600/2064146

TVP Info Kielce nawiązuje znów do akcji Idzie wiosna....

Na koniec co to  piiiiiiiiii miało być
... nie wszyscy motocykliści specjalizują się w łamaniu przepisów i narażaniu na niebezpieczeństwo siebie i innych ...

Arek

ZNowu chyba nie mają o czym reportaży  robić.......

Szczurkov

Ja osobiście też jestem już takimi niusami zmęczony. Chociaż widać pewną poprawę (ostatnie zdanie wypowiedzi redaktora).

Natomiast mam pomysł jak poprawić wizerunek motocyklisty. Proponuję dogadać się z TVP3 i poprosić o zrobienie reportażu o KFMie, o motocyklistach i ogólnie o motocyklach. Mój sąsiad pracuje w TVP3 jako prezenter, mogę z nim pogadać. W materiale można by pokazać nasze spotkania, akcje dobroczynne i zdjęcia ze zlotów. Można by zaprosić ekipę do naszego lokalu (jak już będzie urządzony). Można by oprowadzić ich po Moto Mecie i opowiedzieć o różnych towarach (szczególnie o odzieży ochronnej, lub o tym jak ważne jest jeżdżenie w kasku!) Dzięki temu "wyjdziemy trochę do ludzi" i może nie zawsze motocyklista będzie kojarzony z wariatem, samobójcą..   
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

Jak potrafisz załatwić taki wywiad to chyba tylko czekać z niecierpliwością  ;D Bardzo rzadko pokazuje się motocyklistów od tej lepszej strony......

Słoniu

Ale są WARIACI są.We wtorek miałem ostre hamowanie przed światłami koło kastoramy na lewoskręcie w stronę Borkowa.Parka z Jedrzejowa na hondzi wskoczyła mi tuż przed maskę (udało mi się ich nie walnąć).Po wjechaniu na Wrzosową pomimo dużego ruch cieli środkiem jezdni.Całkowity brak odpowiedzialności.(może to wyjątek, a może nie).Pozdrawiam.
SŁONIU
660346122