21 Wrzesień 2020, 00:38:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/08/06-08 Moto Zauro Music Bałtów

Zaczęty przez Adel, 6 Lipiec 2010, 12:23:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

dumaty

Ja będę startował w sobotę. O gdz. 9,30 - .będę czekał przy Sciegiennego pod pomnikiem Hiroszimy i Nagasaki (11 września) . Jak nie będzie padało .

Andrew

ale jedziesz na św. krzyż czy od razu do bałtowa ?
bo jak do bałtowa to beda raczej tam pustki - parada chyba rusza k 10 w strone sw. krzyza
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Gery

No właśnie. 9.30 to chyba troche za wcześnie.  Moze 10.30?
V2 czy V4 ale zawsze V:)

dumaty

Jak wynika z programu zlotu to parada wyrusza z Bałtowa o 11, my byśmy wyruszyli ok 9,30 z Kielc ,-zajechać spokojnie do bałtowa , pokręcić się na miejscu troszkę ,to czasowy zapas myślę akuratny ale moż być też nieco inaczej - wieczorem zrobimy ustalenie . 8)

Rob

wyruszam samochodem koło 16-17, jeśli ktoś potrzebuje przestrzeni bagażowej to priv :P
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

pauluss

W@itam. Wybiera się ktoś około 14-15 do Bałtowa? tylko na popołudnie i wieczór?
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

azrael88

Tak jak planowaliśmy, odwiedziliśmy wczoraj Bałtów, konkretnie JuraPark. Na teren zlotu nie wjeżdzałem, ale obeszliśmy go sobie i pooglądaliśmy maszyny. W drodze, między Ostrowcem a Bałtowem mijaliśmy się z paradą - dam sobie głowę uciąć że motocykli było mniej niż na naszym otwarciu sezonu na Targach.

Pogoda dopisała koncertowo, no i dobra trasa. Sam JuraPark wart obejrzenia.

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej