24 Wrzesień 2020, 14:48:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ostrzejsze traktowanie kierowców pod wpływem!

Zaczęty przez Naitsabes, 30 Czerwiec 2010, 18:17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Nie wiem jak wy ale ja jestem za surowym karaniem osób jeżdżących pod wpływem dlatego popieram zmiany zaostrzające kary wymierzane w nietrzeźwych kierowców. Oby tylko w jakimś małym stopniu przyczyniło się to do zredukowania ilości takich kierowców.

http://www.autokrata.pl/artykul/moesz-straci-prawdo-jazdy-na-zawsze-8824

Arek

Też jestem za tym, byleby nie traktowali od razu kogoś kto jedzie na drugi dzień po przepiciu jak bandytę......Przecież 0,5 promila nie jest bardzo zabójcze, w niektórych krajach wręcz dopuszczalne.

tomekmajesty

no i tu jest problem widziałem w swym zyciu kierowców
koleś miał 0,8 promila i zataczał się jak...
kobitkę 2,5 promila która na szpileczkach prościutko biegała
więc chyba model z usa jest the best, czyli podstawowy test, jaskółeczka, chodzenie po linii, itd, ale tam... jak po pijaku popełnisz wypadek to masz duuuuuuuuuuuży problem
no i nikt nie zapłaci za twoje i innych zniszczone auta, za twoje leczenie itd
bo dlaczego z mojej składki ratują życie pijakowi? niech płaci, te skromne 50 czy 100 tys zł za operację ratującą życie, a niestety w polsce nie płaci a inni potrzebujący czekają latami na operację bo nie ma kasy
liberalizm to jest wolność wyboru jednostki, ale .... Z KONSEKWENCJAMI
np. chcesz budować dom na terenach zalewowych, buduj, ale nie oczekuj że państwo ci pomoże, to nie socjalizm
oczywiście państwo wczesniej powinno gościa ostrzec, że tutaj jest niebezpiecznie ale jak chcesz-twoja sprawa tylko nie licz na pomoc
i tak z wódą za kółkiem, wypiłeś zrobiłeś szkodę do pierdla, zabiłeś kogoś - 25 lat, ale jak chcesz wypić piwko pij

tylko czy polacy dorośli do tego
go your own way

Arek

A no.....Moim skromnym zdaniem wychowanie wynosi się z domu, i u mnie w rodzinie nikt(chyba) na podwójnym gazie nie jeździ....